بهینه سازی زیرساخت شبکه و IT

عیب یابی و رفع مشکلات شبکه کامپیوتری

ارائه طرح جامع بهینه سازی زیرساخت IT و سیستم های شبکه کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک درون سازمانی

ارائه میل سرور به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

نرم افزار دورکاری و مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار نرم افزاری دورکاری

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

میزبانی سرویس و ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران

اجاره سرور و فضای رک (کولوکیشن) در دیتاسنتر گروه و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فایروال شبکه

تامین امنیت زیرساخت شبکه

ارائه کامل ترین و امن ترین فایروال تحت شبکه دنیا با لایسنس رایگان مادام العمر

ادامه مطلب

تازه های گروه پال نت (4)

سهولت استفاده، امنیت در سطح اینترنت و اینترانت، عدم نیاز به تغییر در ساختار برنامه های مورد استفاده، سرعت بیشتر و یکپارچگی سیستم ها و تجمیع دیتابیس نرم افزارها و پایگاه های داده از جمله مزایای استقرار سیستم جامع کار از راه دور در شعبات و زیرمجوعه های سازمان های بزرگی چون وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مستضعفان و جانبازان، شرکت بزرگ آلومینیوم المهدی و شرکت های پتروشیمی و نفتی از جمله شرکت پترو ایران می باشد که توسط تیم تخصصی و باتجربه مجازی سازی دپارتمان تخصصی سیتریکس گروه پال نت نصب و راه اندازی گردیده است.

استقرار سامانه مجازی دورکاری در زیرساخت شبکه وزارت راه، بنیاد مستضعفان، آلومینیوم المهدی و پتروشیمی پترو ایران

نصب citrix | سیتریکس xenapp 7.14 | سیتریکس زن دسکتاپ | سازمان های بزرگ استفاده کننده از سیتریکس | شرکت هایی که citrix را نصب و راه اندازی نموده اند | مشتریان بزرگ citrix xendesktop | citrix xenapp 7.13 | خرید citrix | فروش سیتریکس | لایسنس سیتریکس

خدمات نصب و راه اندازی مجازی سازی XenApp & XenDesktop & XenServer به همراه NetScaler Gateway

خانه سیتریکس ایران با سابقه طولانی در امر پیاده سازی و راه اندازی محصولات شرکت سیتریکس در ایران و ارائه مشاوره‫ های فنی در اجرای پروژه‫ های مختلف، خدمات نصب و راه اندازی و پشتیبانی از محصولات مجازی ساز سیتریکس XenApp & XenDesktop & XenServer را به همراه اپلیکیشن فایروال NetScaler Gateway با تخصصی‫ ترین تیم مشاوره، فروش، نصب و راه‫ اندازی، و آموزش محصولات شرکت سیتریکس در ایران ارائه می دهد. مشتریان عزیز نیز پس از نصب و راه اندازی و استقرار سامانه سیتریکس تنها نخواهند بود و ما با آن ها همراه می شویم تا از سرویس های مجازی ساز سیتریکس در حوزه سرور و دسک تاپ و اپلیکیشن بتوانند آنگونه که مورد نظرشان بود استفاده کنند.

خدمات نصب و راه اندازی و پشتیبانی و ارائه لایسنس مجازی ساز اپلیکیشن Citrix XenApp 6.5.

با استقرار سامانه مجازی ساز اپلیکیشن سیتریکس XenApp 6.5 شما می توانید برنامه های تحت ویندوز خود را به راحتی از طریق وب و اینترانت و اینترنت در دسترس کاربران خارج از سازمان و شرکت خود قرار دهید. با برنامه سیتریکس زن اپ به همراه تکنولوژی ترمینال سرویس مایکروسافت، می توانید تمامی نرم افزارهای تحت ویندوز خود را بصورت متمرکز در هر زمان و هر مکان در اختیار کاربران خود بگذارید. تنها با یک بار نصب برنامه های مورد نیاز روی سرور مرکزی  شرکت یا سازمان، امکان استفاده همزمان تمامی کاربران دور و نزدیک فراهم می شود. متمرکز کردن دیتابیس و کاهش هزینه های نگهداری و پشتیبانی نرم افزار و دسترسی آسان با امنیت بالا حتی از طریق بستر اینترنت از جمله مزایای این سامانه می باشد. در تصویر پایین صفحه لاگین سیتریکس XenApp و برنامه های پابلیش شده برای کاربران را مشاهده می نمایید. نرم افزار XenApp 6.5 بر روی ویندوز سرور R2 2008 مایکروسافت Windows Server نصب می شود و برای ارائه سرویس نیاز به لایسنس Windows 2008 Terminal Service License نیز دارد.
نصب و آموزش Citrix XenApp 6.5 | استقرار سیتریکس Citrix XenApp 7.11 | نصب راه اندازی سیتریکس Citrix XenDesktop 7.11 | شرکت ارائه دهنده سیتریکس Citrix XenServer 7.1 | کلاس آموزش مجازی سازی سرور سیتریکس | معرفی دوره کارگاهی مجازی سازی Server سیتریکس

خدمات نصب و راه اندازی و پشتیبانی و ارائه لایسنس مجازی سازی اپلیکیشن Citrix XenApp 7.11 به همراه NetScaler Gateway

سیتریکس XenApp 7.11 نیز عملکردی مشابه XenApp 6.5 دارد و پیشنهاد می شود برای Presentation Virtualization یا همان مجازی سازی ترمینال سرویس ویندوز مایکروسافت برای پابلیش اپلیکیشن های داخل سازمان خود از نسخه XenApp 6.5 استفاده شود چرا که همه امکانات و مواردی را که می خواهید را به شیوه ساده تر و کارآمد تریی ارائه می دهد. هزینه استقرار سامانه XenApp 6.5 نیز ارزان تر و نگهداری و پشتیبانی آن نیز ساده تر است. اما با استقرار سامانه مجازی ساز اپلیکیشن سیتریکس XenApp 7.6 نیز شما می توانید برنامه های تحت ویندوز خود را به راحتی از طریق وب و اینترانت و اینترنت در دسترس کاربران خارج از سازمان و شرکت خود قرار دهید. سیتریکس XenApp 7.6 نیز به همراه تکنولوژی ترمینال سرویس مایکروسافت ارائه می گردد. متمرکز کردن دیتابیس و کاهش هزینه های نگهداری و پشتیبانی نرم افزار و دسترسی آسان با امنیت بالا حتی از طریق بستر اینترنت از جمله مزایای این سامانه می باشد. در تصویر پایین صفحه لاگین سیتریکس XenApp و برنامه های پابلیش شده برای کاربران را مشاهده می نمایید. نرم افزار XenApp 7.11 بر روی ویندوز سرور 2012 و 2016 مایکروسافت Windows Server نصب می شود و برای ارائه سرویس نیاز به لایسنس Windows 2012 , 2016  Terminal Service License نیز دارد.

نصب و آموزش Citrix XenApp 6.5 | استقرار سیتریکس Citrix XenApp 7.11 | نصب راه اندازی سیتریکس Citrix XenDesktop 7.11 | شرکت ارائه دهنده سیتریکس Citrix XenServer 7.1 | کلاس آموزش مجازی سازی سرور سیتریکس | معرفی دوره کارگاهی مجازی سازی Server سیتریکس

 خدمات نصب و راه اندازی و پشتیبانی و ارائه لایسنس مجازی ساز دسکتاپ VDI سیتریکس Citrix XenDesktop 7.11 به همراه NetScaler Gateway

تکنولوژی سیتریکس Citrix XenDesktop یک راه حل مجازی سازی دسکتاپ کامپیوتر یا VDI که مخفف Virtualization Desktop InfraStructure هست می باشد و دسک تاپ های مجازی را با سرعت بالا و در امنیت کامل به کاربران ارائه می دهد تا کاربران با استفاده از دسکتاپ های مجازی شده قادر به بکارگیری از تمامی امکانات و برنامه های قابل دسترس در دسکتاپ مجازی باشند. در واقع سیتریکس XenDesktop کامپیوترهای مجازی کاربران را تبدیل به یک فرآیند با ماهیت واقعی نموده است. راهکار مجازی سازی دسک تاپ XenDesktop اولین محصول برای پشتیبانی از تمام مدل های مجازی سازی کامپیوترهای کاربران می باشد كه به صورت راهکاری مجتمع طراحی شده است. با پیاده سازی راهکارDesktop Virtualization کاربران قادر به کاهش 40 درصدی مدیریت Desktop با متمرکز کردن دسکتاپ ها در Data Center می باشند. XenDesktop بخش IT را قادر به راه اندازی یک نمونه از هر سیستم عامل، برنامه و پروفایل کاربر می کند و به صورت پویا آن ها را ترکیب کرده تا باعث افزایش سادگی در مدیریت کامپیوتر مجازی کاربران و سریعتر شدن عملکرد آن شود.

ما مفتخریم که در حال حاضر بیش از 400 شرکت ایرانی در حوزه های مختلف، مشتریان ما هستند و پشتیبانی سامانه نرم افزاری سیتریکس خود را به ما سپرده اند.

تیم فنی Citrix خانه سیتریکس ایران از کارشناسان متخصص و مجربی تشکیل شده است که نصب و استقرار، پیکربندی، پشتیبانی و عیب یابی محصولات گوناگون شرکت سیتریکس را در قالب یک تجربه 6 ساله برای مجازی سازی سرور و دسک تاپ و برنامه های گوناگون و دورکاری کاربران سیستم های مالی، منابع انسانی، انبار و ....  شرکت های نرم افزاری بزرگی مانند همکاران سیستم، رایورز، چارگون، تدبر، پیوست و همراهان سیستم و ... دنبال کرده ­اند.

متخصصین " گروه مهندسی شبکه پال نت "، به منظور عملکرد تخصصی و سرویس دهی مناسب، خدمات خود را در کار گروهی و تخصصی ارائه می نمایند.

تصاویر کارگاه های آموزش سیتریکس در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی 
نصب سامانه دورکاری Citrix نرم افزار مالی و حسابداری رایورز در شرکت رایتل
نصب و راه اندازی سیتریکس جهت استفاده از راه دور از نرم افزار شایگان سیستم در شرکت ایلیا استیل
استقرار سامانه دورکاری Citrix در موسسه آموزشی گاج
استقرار سامانه مجازی سازی سیتریکس وزارت راه و مسکن و شهرسازی
نصب و راه اندازی سیستم هایمجازی سیتریکس در سازمان بنیاد مستضعفان و جانبازان
نصب سیستم مجازی سازی سیتریکس در شرکت کشتیرانی جهان دریا
استقرار سامانه دورکاری در سازمان آب و فاضلاب استان فارس
استقرار سیستم مجازی سازی سیتریکس در پتروشیمی مارون

مشاهده دموی آنلاین
راهکار های مجازی سازی سیتریکس
 

دوره عملی و کارگاهی آموزش Citrix XenApp 6.5 | کمپ آموزش Citrix XenApp 7.11 | دوره آموزش سیتریکس Citrix XenDesktop 7.11 | کلاس کارگاهی آموزش Citrix XenServer 7.1 | کلاس آموزش مجازی سازی سرور سیتریکس | معرفی دوره کارگاهی مجازی سازی Server سیتریکس


سامانه پست الکترونیک داخل شرکت 1000 کاربر در محل دیتاسنتر اصلی

مجتمع گل گهر سیرجان

توسط دپارتمان تخصصی ارتباطات یکپارچه گـروه پـال نـت نصب و راه اندازی گردید.

نصب برنامه Exchange Server | Server 2010 آموزش نصب و راه اندازی | مرکز تلفن VoIP |  آموزش کامل و کاربردی نصب و مدیریت Exchange | دانلود اسکریپت Banner Exchange Manager همراه با آموزش نصب

امروزه ارتباطات از طریق ایمیل Email چه در داخل سازمان و چه در خارج از شرکت از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. مکاتبات متنی و ایمیلی می تواند به مدت زمان اطلاع رسانی های مختلف در بخش های گوناگون، سرعت ببخشد. از این رو سامانه پست الکترونیک مطمئن و کارآمد می تواند بسیار در پیشبرد تسهیل سازی در امور مکاتبات موثر باشد.

سیستم ارسال و دریافت ایمیل شرکتی و درون شبکه ای مایکروسافت که با نرم افزار Exchange Server قابل پیاده سازی و اجرا می باشد از بهترین و مطمئن ترین سامانه های Mail Server در دنیا می باشد که می تواند در داخل شبکه یک سازمان یا شرکت به ارائه خدمات ارتباطات ایمیل بپردازد. به جهت اینکه دیتابیس DataBase یا پایگاه داده ایمیل ها در مرکز داده شخصی شرکت می باشد و Server میل سرور در درون شبکه محلی مستقر می شود به لحاظ امنیتی نیز این سامانه از ضریب امنیتی بسیار بالایی در محرمانه ماندن ارتباطات متنی و ایمیل سازمان دارا می باشد.

 

امکاناتی که میل سرور اختصاصی مجتمع گل گهر سیرجان در اختیار کاربران قرار می دهد:

سرعت بخشیدن به ارسال و دریافت ایمیل به درون سازمان و خارج از سازمان

دسترسی از خارج از شبکه و از طریق اینترنت به Email با استفاده از Exchange Server OWA

امکان ارسال و دریافت Mail از طریق موبایل و چک کردن ایمیل های سازمانی رو تبلت

انجام پشتیبانی گیری Backup از ایمیل های کاربران شبکه و بازیابی Mail در مواقع بحرانی و ضروری

محدودیت گذاری در ارسال و دریافت ایمیل توسط یک کاربر خاص و بستن برخی Mail ها

ذخیره ایمیل باکس  ها بر روی سرور محلی و حفاظت از داده های Mail Server به صورت امن

شرکت مهندسی کهن شبکه پارسیان خدمات راه اندازی و پشتیبانی و ارتقاء و بهینه سازی پست الکترونیک درون شبکه و محلی و اختصاصی را با استفاده از راهکار قدرتمند میل سرور مایکروسافت Microsoft Exchange Server، به صورت تخصصی و حرفه ای و همراه با آموزش پرسنل و سرپرستان واحد فناوری اطلاعات و خدمات پس از نصب ارائه می دهد.

 

نصب exchange 2013 | نصب Exchange | پش نیازهای نصب exchange 2013 | نصب اکسچنج 2013 | روش نصب exchange 2013 | در مورد exchange server | میل سرور | ایمیل server
آموزش تخصصی نصب و راه اندازی ایمیل سرور Microsoft Exchange

 

 شرکت بازرگانی جهانگیر آریا مجهز به

اتاق سرور پیشرفته و کاملا مجازی سازی شده شد.

  server-room-virtual-palnetgroup.png - 216.29 کیلو بایت

 

این پروژه که به مدت یک ماه به طول انجامید شامل پیاده سازی یک Server Room جدید و کاملا مجازی شده با تکنولوژی VMWare VSPhere ESX و ارتقاء تمامی سیستم عامل ها به ویندوز سرور 2012 و نصب و راه اندازی سرویس های جدید شبکه از جمله مایکروسافت Exchange Server می باشد.

افزایش تقاضای کاربران شبکه و نیاز به منابع سخت افزاری و نرم افزاری بیشتر در گذر زمان، مدیران و سرپرستان آگاه را مجاب می کند تا از شیوه های سنتی گذشته در حفظ، نگهداری و مدیریت شبکه به سمت تکنولوژی های جدید و کارآمد و بسیار مقرون به صرفه تر در مدیریت و سرپرستی شبکه روی آورند. به کمک این فناوری های جدید آی تی، گسترش سرویس های IT به مراتب ساده تر و کم هزینه تر خواهد بود و گسترش سرورها و سخت افزارهای شبکه نیز با سرعت و دقت بیشتری دنبال خواهد شد.

علاوه بر سرویس هایی نظیر سیستم سنتر مایکروسافت System Center و سامانه دورکاری سیتریکس و اکتیودایرکتوری بر بستر Windows 2012، پست الکترونیک درون سازمانی Mail Server توسط نرم افزار پیشرفته Microsoft Exchange Server راه اندازی گردید که بسیار در مدیریت و کنترل ایمیل های ورودی و خروجی سازمان مورد نیاز شرکت هایی با این ساختار می باشد.

اینکه چه کسی می تواند به خارج از سازمان ایمیل ارسال نماید یا چه کسی نتواند و یا ایمیل های ورودی دقیقا به شخص مورد نظر برسد و یا چه شخصی فقط اکانت Email داخلی داشته باشد و ... همه و همه از طریق سامانه میل سرور داخلی سازمان قابل پیاده سازی و اجراست.

jahangir-virtual-datacenter-room.gif - 2.69 کیلو بایت 

درباره شرکت بازرگانی جهانگیر آریا:

شرکت بازرگانی جهانگیر آریا، با توجه به گزارش وزارت بازرگانی، این مجموعه رتبه نخست را در حجم واردات خودروهای لوکس (از جمله تویوتا و لکسوس) و رتبه دوم در کل واردات خودروی کشور و با در نظر گرفتن ورود سایر خودروهای کره ای و غیره دارا می باشد. استقرار شوروم مرکزی و واحد خدمات پس از فروش در خیابان ایرانشهر از جمله فعالیتهای شرکت جهانگیر آریا است که در چهره ای کاملا متفاوت به قصد افزایش کیفیت در کلیه خدمات این شرکت پایه ریزی شده است.نمایش آخرین مدلهای سال خودروهای تویوتا و لکسوس، کیا و هیوندای بصورت تخصصی با حضور و توضیحات کارشناسان مجرب مستقر در این مجموعه در کنار خودنمایی خودروهای لوکس ب ام و و بنز در این مجموعه معتبر یک موزه تخصصی خودرو را پدید آورده است

 کانال تلگرام شرکت مهندسی شبکه پال نت به آدرس palnetgroup@

 مهندسی شبکه پال نت برای پنجمین سال

مشاور حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و زیرساخت شبکه شرکت شامپو سدر صحت شد.

 

نقش مشاور در سازمان به عنوان متخصص و خبره ای بی طرف است که با دارا بودن آگاهی و تجربه کافی، در کنار مدیریت یا مدیران فناوری به طراحی، نظارت و انتخاب راهکارها و سیستم ها می پردازد. از این رو داشتن شبکه ای با راندمان بالا و کارایی بهینه ، نیازمند راهکارهای به روز نگهداری و ارتقا و گسترش و توسعه می باشد.

it-department-consultant.png - 2.09 کیلو بایت

مهندسی شبکه پال نت در سال های گذشته با استقرار اتاق سرور مجازی و ارائه راهکار بهینه سازی و آپگرید سرویس های قدیمی شبکه و برپاسازی زیرساخت مجازی برای سرورهای مجموعه صحت که هرساله برتعدادشان افزوده می شود، شبکه ای کارآمد و سریع را در اختیار کاربران شبکه مجموعه صحت قرار داد که نقش مهمی در کاهش هزینه های ارتباطی و تسهیل در روند امور کارهای مرتبط با فناوری IT گردیده است. پس از انجام مفقیت آمیز پروژه اصلاح زیرساخت شبکه و سرور ها و سرویس ها، مهندسی شبکه پال نت به عنوان مشاور حوزه آی تی در کنار واحد فناوری اطلاعات شرکت صحت شروع به فعالیت نمود و پس از گذشت چهارسال و برای پنجمین سال متوالی نیز این افتخار نصیب این مجموعه گردید تا در کنار یکی از قدیمی ترین مشتریان خود به خدمت رسانی در حوزه IT بپردازیم.

این مجموعه در سال 91 راهکار جامعی را برای خدمات مشاوره در حوزه IT به کارخانجات و موسسات مختلف در سرتاسر کشور آماده نموده است و در حال حاضر شرکت های مختلفی از شهرهای مختلف ایران از خدمات مشاوره ای مهندسی شبکه پال نت بهره مند هستند.

 کانال تلگرام شرکت مهندسی شبکه پال نت به آدرس palnetgroup@

 آشنایی با خدمات مشاوره در حوزه آی تی مهندسی شبکه پال نت

آشنایی با خدمات مشاوره | مهندسی شبکه پال نت  | خدمات | مشاوره IT | پشتیانی و مشاوره IT | وظایف مشاوره it | خدمات مشاور فناوری اطلاعات | مشاوره و ارایه راهکارهای جامع IT | مشاوره راهکار های ITخدمات مشاوره | مشاوره در حوزه فناوری اطلاعات خدمات مشاوره ای در حوزه های مرتبط با مدیریت فناوری اطلاعات | توسعه فن آوری اطلاعات  مشاوره شبکه و زیرساخت | شرکت خدمات انفوراتیک راهبر خدمات | مشاوره فناوری اطلاعات | مشاوره مدیریت در حوزه ICT | شرکت فناوری اطلاعات

تماس با شرکت

 تهران، مطهری، میرعماد، کوچه دهم، پلاک 14 واحد 2 
تلفن تماس: 88173317 021
ارتباط زنده اینترنتی 24 ساعته از طریق تلگرام با کارشناسان پشتیبانی مهندسی شبکه پال نت کانال تلگرام PalnetGroup@
پشتیبانی شبکه و ارتباط برخط و آنلاین از طریق واتس اپ WhatsApp با شماره موبایل ارتباط با واتس اپ
WhatsApp
گفتگوی آنلاین از طریق واتس اپ با کارشناسان گروه برای ارسال  پیشنهادات و  مستندات و حتی ارتباط در مواقع ضروری

JoomShaper