بهینه سازی زیرساخت شبکه و IT

عیب یابی و رفع مشکلات شبکه کامپیوتری

ارائه طرح جامع بهینه سازی زیرساخت IT و سیستم های شبکه کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک درون سازمانی

ارائه میل سرور به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

نرم افزار دورکاری و مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار نرم افزاری دورکاری

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

میزبانی سرویس و ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران

اجاره سرور و فضای رک (کولوکیشن) در دیتاسنتر گروه و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فایروال شبکه

تامین امنیت زیرساخت شبکه

ارائه کامل ترین و امن ترین فایروال تحت شبکه دنیا با لایسنس رایگان مادام العمر

ادامه مطلب

راهکار ارتباطات یکپارچه

تکنولوژی از زمان اینترنت به سرعت در حال پیشرفت است و فرم های جدید ارتباطی ، اشتراک گذاری ایده ها و اطلاعات را ممکن ساخته است و دنیای تجارت را وارد دهه دیجیتالی جدید کرده است. سازمانها و بنگاههای اقتصادی روش هایی را جستجو میکنند که محیط های ارتباطی را در یک سیستم مجازی برقرار کند. UC یا Unified Communication تمام سیستم های ارتباطی را یکپارچه می سازد. تکنولوژی UC دادههای صوتی ، تصویری و متنی را فشرده کرده و در طول خطوط داده سیگنال که امروزه برای ارتباط اینترنت و اینترانت استفاده می شود انتقال می دهد. در هر شبکه داده دیجیتالی اینترنت و اینترانت مقدار زیادی از پهنای باند استفاده نمی شود.با استفاده از UC این پهنای باند راکد را مورد استفاده قرار داده و از آن برای انتقال داده صوتی همراه با داده های دیجیتالی استفاده می کند.

Unified Communication, ارتباطات یکپارچه سیستم ارتباطات یکپارچه سیستم ارتباطات یکپارچه شبکه ای Microsoft Lync راهکاریست که پیام رسانی، سیستم چت گروهی تحت شبکه ، سیستم تلفن تحت شبکه ، کنفرانس صوتی

 برخی از مزایای استفاده از Unified Communication:

کاهش هزینه ارتباطی:آموزش lync server تصویری cbt nuggets, cbt nuggets microsoft lync server, cbt nuggets آموزشی microsoft lync server, اموزش تصویری CBT LYNC Server , آموزش lync server, آموزش cbtlync server
بدون شک مهمترین مزیتی که می توان برای سیستم های Uc در نظر گرفت کاهش هزینه های مخابراتی می باشد.بعنوان مثال هزینه مخابراتی دو محلی که با استفاده از سیستم Unified Communication تجهیز گردیده اند ،برای برقرای تماس با هم از بین خواهد رفت و برای برقراری ارتباط تصویری ،صوتی و متنی بدون هیچگونه هزینه مخابراتی امکان پذیر میباشد.همچنین از آنجایی که شماره ها به Communicator ها اختصاص داده می شوند در صورت تغییر محل کاربر هزینه های جابجایی یا انتقال شماره از بین خواهد رفت که این Communicatorها می توانند به صورت نرم افزاری یا سخت افزاری پیاده سازی گردد که در صورت پیاده سازی به صورت نرم افزاری هم از لحاظ هزینه صرفه جویی صورت می گیرد و هم امکانات بیشتری در اختیار کاربر قرار داده میشود.

کاهش هزینه های خرید تجهیزات:
با توجه به این که سیستم Unified Communication از همان بستر فیزیکی شبکه دیتا جهت انتقال اطلاعات استفاده می نماید، نیاز به ایجاد بستر مجزای مخابراتی برای استفاده کنندگان از تکنولوژی از بین می رود.از طرفی با توجه به امکانات متععدی که این تکنولوژی در اختیار استفاده کنندگان خود قرار می دهد نیاز به خرید بسیاری از تجهیزات از جمله فکس، سیستم های گزارش گیری از مکالمات و حتی سیستم Voip Conference و غیره از بین می رود.


کاهش هزینه های نگهداری:
با توجه به یکپارچگی بسترهای مخابراتی و دیتا ، هزینه های نگهداری راهکار مزبور به حد قابل توجهی کاهش می یابد.


توسعه پذیری:
این سیستم هیچگونه محدودیتی در تعداد کاربر ندارد و بر اساس طراحی اولیه و نیازهای سازمان قابلیت افزایش تعداد کاربررا دارا می باشد.همچنین ممکن است یک سازمان در مرحله اول فقط برخی امکانات نظیر Video Conference را خواستار باشد ،مزیت توسعه پذیری این سامانه این امکان را می دهد که در صورت نیاز سازمان ف امکانات دیگر این راهکار همچون : Voice Mail ،Voip ، Fax ، و ... به آن اضافه شود.


امنیت :
این سیستم علاوه بر بکار بردن الگوریتم های کد گذاری بر روی داده ، از تکنولوژی Certificate و امضای دیجیتال نیز بهره می برد.


پشتیبانی از فناوری Virtualization:
این سیستم قابلیت استفاده از تکنولوژی Virtualization را دارا می باشد. این مزیت باعث می شود هزینه سخت افزاری به طرز چشمگیری کاهش یابد.

راهکار ارتباطات یکپارچه دانلود lync آموزش lync درباره لینک 2013 مایکروسافت .

دانلود مستند راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت لینک Microsoft Lync Unified Communications

اطلاعات بیشتر در رابطه با Skype For Business Server و پیش نیازهای نصب آن

 

تماس با شرکت

 تهران، مطهری، میرعماد، کوچه دهم، پلاک 14 واحد 2 
تلفن تماس: 88173317 021
ارتباط زنده اینترنتی 24 ساعته از طریق تلگرام با کارشناسان پشتیبانی مهندسی شبکه پال نت کانال تلگرام PalnetGroup@
پشتیبانی شبکه و ارتباط برخط و آنلاین از طریق واتس اپ WhatsApp با شماره موبایل ارتباط با واتس اپ
WhatsApp
گفتگوی آنلاین از طریق واتس اپ با کارشناسان گروه برای ارسال  پیشنهادات و  مستندات و حتی ارتباط در مواقع ضروری

JoomShaper