بهینه سازی زیرساخت شبکه و IT

عیب یابی و رفع مشکلات شبکه کامپیوتری

ارائه طرح جامع بهینه سازی زیرساخت IT و سیستم های شبکه کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک درون سازمانی

ارائه میل سرور به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

نرم افزار دورکاری و مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار نرم افزاری دورکاری

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

میزبانی سرویس و ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران

اجاره سرور و فضای رک (کولوکیشن) در دیتاسنتر گروه و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فایروال شبکه

تامین امنیت زیرساخت شبکه

ارائه کامل ترین و امن ترین فایروال تحت شبکه دنیا با لایسنس رایگان مادام العمر

ادامه مطلب

اخبار فن آوری اطلاعات (69)

خدمات تخصصی نگهداری کامپیوترها
خدمات پشتیبانی از سرویس های شبکه به همراه
پکیج جامع مقابله با باج افزار ویروس های باجگیر

خدمات تخصصی نگهداری کامپیوترها | خدمات پشتیبانی از سرویس های شبکه | پکیج جامع مقابله با باج افزار | اخبار روزانه حملات باج افزاری | از دست رفتن و قفل شدن دیتا و اطلاعات مهم شرکت | استراتژی مقابل نفوذ ویروس های باج گیر | پشتیبانی کامپیوتر | پشتیبانی سرویس های شبکه

آیا اخبار روزانه حملات باج افزاری و ویروس های باجگیر کامپیوتری شما را نگران کرده است؟

آیا نگران از دست رفتن و قفل شدن دیتا و اطلاعات مهم شرکت و سازمان تان هستید؟

آیا می خواهید سیستم ها و سرورها و داده های شبکه سازمان تان در مقابل نفوذ ویروس های باج گیر ایمن سازید؟

آیا شبکه و کاربران سیستم های کامپیوتری شرکت و سازمان تان به انواع باج افزارهای آلوده شده اند؟

 

آیا می خواهید برای همیشه از شر باج افزارها و ویروس های باجگیر در امان بمانید؟

ما برای شما در مقابل انواع حملات باج افزاری و پیشگیری از نفوذ ویروس های باجگیر پیشنهاد ویژه ای داریم. کارشناسان پشتیبانی شبکه و امنیت اطلاعات گروه فنی مهندسی پال نت طرح جامعی را برای مبارزه با حملات و نفوذ انواع باج افزارها و ویروس های باجگیر آماده کرده اند که می تواند نگرانی های صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط و بزرگ را برای همیشه رفع کند.

راهکار جامع مقابله با حملات باج افزاری به همراه سامانه جلوگیری از نفوذ ویروس های باجگیر، راه حل ساده و کارآمدی است برای برگرداندن سریع وضعیت شبکه و سرویس ها و فایل ها و اطلاعات به حالت قبل از آلوده شده شبکه کامپیوتری که در حال حاضر بر روی بستر شبکه بیش از صد مشتری گروه در حال سرویس دهی و خدمات رسانی است.

این راهکار جامع مقابله با نفوذ ویروس های باجگیر و جلوگیری از حملات باج افزارها به سادگی به مدیران شرکت ها و کارشناسان واحد فناوری اطلاعات سازمان ها و صاحبان کسب و کارها می گوید که اگر درگیر باج افزار Ransomware شدیم چه کار کنید؟ و اگر تاکنون شبکه و کاربران و سیستم های کامپیوتری سازمان تان به ویروس های باجگیر دچار نشده اند، چه کار کنیم که هرگز به این بدافزارها آلوده نشوند؟ و یا اگر دچار انواع حملات باج افزای شدید، چه کار کنید که اطلاعات از دست رفته در کمترین زمان ممکن به به حالت سالم برگردد و سرورها چگونه بازیابی شوند و سرویس های شبکه چگونه خود را مجدد راه اندازی کنند و به شما می گوییم که همه این به شیوه ای عملی می شوند که خللی در کارکرد صحیح شبکه ایجاد نشود و یا اگر شبکه شرکت و سازمان تان دچار قطعی شود، این قطعی شبکه گذرا و در حد یکی دو ساعت باشد.

شرکت مهندسی شبکه پال نت خدمات نگهداری کامپیوترها و پشتیبانی تخصصی از سرویس ها و سروهای شبکه های کامپیوتری را نیز برای مشتریان خود ارائه می دهد. البته متقاضیان می توانند هم خدمات پشتیبانی شبکه را از مجموعه پال نت داشته باشند و هم راهکار جامع مقابله با باج افزارها را به صورت طرحی جداگانه در قالب یک سرویس مجزا از ما درخواست داشته باشند. 

دانلود طرح پیشگیری و مقابله با انواع بد افزارها در شبکه های کامپیوتری

توضیحات بیشتر درباره راه حل جامع حذف بدافزارها و باج افزار ها

 کانال تلگرام شرکت مهندسی شبکه پال نت به آدرس palnetgroup@

آشنایی با مدل های جدید لایسنس ترمینال سرور

ویندوز 2012 و Windows Server 2016

معرفی لایسنس ترمینال سرویس (Terminal Service License) / ریموت دسکتاپ ( Remote Desktop License)

در ویندوزهای سرور مایکروسافت اعم از ویندوز سرور 2003 و Windows Server 2008 و ویندوز 2012 و Win 2016 از (Remote Desktop Services (RDS برای اتصال کاربران به سرور و یا برنامه نصب شده بر روی سرور، از راه دور و خارج از مجموعه و شرکت استفاده می شود.

پس از فعال سازی ترمینال سرویس یا ریموت دسکتاپ، این سرویس ظرف یک بازه 120 بصورت رایگان و بدون محدودیت تعداد کاربر می تواند مورد استفاده قرار بگیرد ولی پس از گذشت 120 روز باید لایسنس (License) یا مجوز استفاده آن جداگانه تهیه گردد. به این مجوزهای استفاده  Remote Desktop Services Client Access License یا به اختصار RDS-CAL می گویند.

در ویندوز 2003 به جای نام Remote Desktop Services (سرویس ریموت دسکتاپ) به آن Terminal Service (ترمینال سرویس) می گویند و برای استفاده باید دو کامپوننت Terminal Server و Terminal Server Licensing فعال و پیکربندی شود.


ترمینال سرویس مایکروسافت Terminal Server Licensing چیست؟

به طور کلی می توان گفت که ترمینال سرویس تکنولوژی است که با آن کاربران می توانند تا به برنامه های نصب شده روی Terminal Server دسترسی پیدا کنند. با Terminal Services همچنین می توان به محیط کامل دسکتاپ دسترسی داشت. کاربران می توانند از درون یک شبکه یا از اینترنت ارتباط خود را برقرار کند. با استفاده از این سرویس می توان عملیات مدیریتی مربوط به نگه داری و نصب برنامه ها را به میزان قابل توجهی کاهش داد. همچنین با نصب برنامه ها تنها در یک یا چند نقطه مرکزی، احتمال کاهش هزینه های پیاده سازی و نگه داری بسیار زیاد است. زمانی که کاربر از ترمینال سرویس استفاده می کند، اجرای برنامه روی سرور اتفاق می افتد و تنها داده های مربوط به نمایش، keyboard، Mouse و یا سایر تجهیزات مشابه در شبکه مخابره می شود. هر کاربر Session مربوط به خود را خواهد داشت و هر Session در سیستم عامل بدون وابستگی به Session دیگر مدیریت می شود.

انواع مدل های لایسنس ترمینال سرویس در ویندوز سرورهای مایکروسافت:

به طور کلی لایسنس های ترمینال سرویس ویندوز سرور های مایکروسافت به دو نوع که به آن User Mode Cal و Device Mode Cal می گویند تقسیم می شوند و در تصویر زیر Licensing Windows Server 2008 and 2012 and 2016 Remote Desktop Service Model را مشاهده می نمایید. در سازمان هایی که کاربران دستگاه کامپیوتری مختص به خود را داشته باشند، User Call لایسنس ترمینال سرور مناسب است و در شرکت هایی که هر کاربر از چندین دستگاه مختلف به سیستم راه دور متصل می شود، Device Cal لایسنس ترمینال سرور مناسب است.

دانلود مستند معرفی لایسنس ترمینال سرور ویندوز مایکروسافت

کامپیوتر جابز، سامانه تخصصی ثبت آگهی رایگان شرکت ها برای استخدام نیروی برنامه نویس، جذب کارشناس پشتیبانی شبکه و مهندسی خدمات آی تی و فناوری اطلاعات IT، معرفی راهکارها و محصولات نرم افزاری، آموزش های تخصصی و بانک اطلاعاتی استخدام و اشتغال کارشناسان و فعالان حوزه های مختلف علوم کامپیوتری است.

کامپیوتر جابز، سامانه تخصصی ثبت آگهی رایگان شرکت ها برای استخدام نیروی برنامه نویس، جذب کارشناس پشتیبانی شبکه و مهندسی خدمات آی تی و فناوری اطلاعات IT

مزیت درج آگهی در وبسایت مخصوص استخدام علوم مختلف کامپیوتری نسبت به سایر سایتهای کاریابی آنلاین این است که مخاطبان در کامپیوتر جابز اغلب صاحبان کسب و کار و شرکت های نرم افزاری و سخت افزاری و ارائه دهندگان خدمات در زمینه کامپیوتر و جویندگان استخدام و اشتغال در حوزه کامپیوتر و شبکه و آی تی و برنامه نویسی و مهندسی فناوری اطلاعات می باشند.

در سایت ثبت آگهی رایگان استخدام کامپیوتر جاب، سعی شده تمام جنبه های نیازمندی این حوزه پیش بینی شده باشد و مخاطبان، لیستی از شرکت ها و افراد گوناگون مرتبط با حوزه های مختلف علوم کامپیوتری و نرم افزار و شبکه و برنامه نویسی و مهندسان فناوری اطلاعات IT و ارائه دهنگان تجهیزات سخت افزاری کشور که در یک جا گرد آوری شده است را مشاهده نمایند.

سایت استخدام مهندس فناوری اطلاعات، کارشناس شبکه و برنامه نویس کامپیوتر جابز، روزانه شاهد بازدید صدها تن از کارشناسان، برنامه نویسان، متخصصان، مدیران و سرپرستان حوزه IT و فناوری می باشد. با توجه به اختصاصی بودن محتویات این سایت تخصصی که فقط مباحث مربوط به علوم مختلف کامپیوتری را در برمیگیرد، موضوع تبلیغات نیز می بایست متناسب با همین موضوعات باشد. برای لانچ و فروش یک محصول یا خدمات، بی شک کامپیوتر جاب مناسب ترین و مفید ترین مکان تبلیغ در سطح اینترنت خواهد بود.

تبلیغات تخصصی در اینترنت

تبلیغات تخصصی با بازخورد بالا از طریق اینترنت در سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جاب، در سریعترین زمان ممکن با بهترین کیفیت در دیده شدن محصول یا خدمات، اتفاق می افتد. ما در حوزه مهندسی فناوری اطلاعات، شبکه و برنامه نویسی و طراحی و سایر علوم کامپیوتری، رسانه ای تخصصی و بستر اطلاع رسانی ویژه ای را در اختیار گرفته ایم تا تبلیغی موثر در سطح اینترنت و فضای مجازی برای کالا و خدمات شما داشته باشیم. سایت تبلیغات و اگهی رایگان استخدام کامپیوتر جاب از چندین بستر کاربردی پرمخاطب، آگهی اطلاع رسانی و تبلیغات شما را برای همگان انعکاس می دهد.

کاریابی اینترنتی کامپیوتر جاب، سایت تخصصی در زمینه علوم مختلف کامپیوتر می باشد که مرجع اطلاع رسانی شرکت های ارائه دهنده خدمات آی تی و مرکز ثبت آگهی های استخدامی کارشناسان شبکه کامپیوتر و مدیران انفورماتیک و سامانه کارجویی آنلاین علاقه مندان در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و شبکه و  IT و نرم افزار و سخت افزار و برنامه نویسی و طراحی و ... می باشد.

آدرس وب سایت کاریابی تخصصی کامپیوتر جابز به نشانی اینترنتی ComputerJob.ir می باشد. برای کسب اطلاع بیشتر می توانید به کانال مهندسی شبکه پال نت در تلگرام مراجعه نمایید.

استقرار سامانه کار از راه دور با نرم افزار فروش شرکت

در محل اصلی دیتاسنتر مرکزی فرش فرهی

شرکت کهن شبکه | نخاشد ساشذشنث حشقسهشد | ;ik af;i hdvhkdhk | av;j ;hl\d,jvd | شرکت کامپیوتری کهن

جهت استفاده از راه دور نرم افزار فروش و حسابداری توسط مراکز فروش فرش فرهی در سراسر ایران، سیستم جامع دورکاری شرکت فنی مهندسی کهن شبکه به کمک دپارتمان تخصصی سیتریکس گروه و با استفاده از راهکار مجازی سازی برنامه سیتریکس Citrix XenApp در اتاق سرور مرکزی شرکت فرش فرهی نصب و راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

کهن شبکه پویا | پویا شبکه کهن | شبکه کهن | شبکه قدیمی | شرکت مشاور کهن

 

 اطلاعات بیشتر در وب سایت دپارتمان تخصصی سیتریکس شرکت کهن شبکه

.سیستم دورکاری و سامانه مجازی نرم افزار (Application Virtualization) با استفاده از راهکار شرکت سیتریکس و اپلیکیشن Citrix XenApp توسط شرکت مهندسی کهن شبکه پارسیان (گروه پال نت) و با اجراء دپارتمان تخصصی سیتریکس گروه در بستر شبکه شرکت بزرگ رایتل مستقر و مورد استفاده قرار گرفت. امروزه استفاده از راه حل مجازی سازی برنامه برای استفاده بهینه و افزایش بهره وری از نرم افزارهای گران قیمت قدیمی که به هر جهت امکان ارتقاء به نسخه های بالاتر وجود ندارد، یک راه حل رایج محسوب می شود. راهکار استفاده از سامانه های مجازی اپلیکیشن به راحتی پلتفرم های قدیمی نرم افزاری را در شرکت های بزرگ و غیرمتمرکز و پراکنده به لحاظ جغرافیایی به راحتی مورد استفاده قرار می دهد.

.سیستم دورکاری و سامانه مجازی نرم افزار (Application Virtualization) با استفاده از راهکار شرکت سیتریکس و اپلیکیشن Citrix XenApp توسط شرکت مهندسی کهن شبکه پارسیان (گروه پال نت) و با اجراء دپارتمان تخصصی سیتریکس گروه در بستر شبکه شرکت بزرگ رایتل مستقر

دپارتمان تخصصی دورکاری گروه پال نت، مجری پروژه اپراتور بزرگ تلفن همراه رایتل

 برخی از نرم افزارهای موجود سازمان ها و شرکت ها به گونه ایست که ارتقا و یا خرید و نصب نسخه جدید آن برنامه ممکن است بسیار پرهزینه و در برخی موارد غیرممکن باشد از این رو راهکارهای مکمل و شیوه های جدید می تواند برنامه های مختلف موجود سازمان را به همان شیوه سابق و در پاره ای مواقع بهینه تر و امن تر و سریع تر در دسترس کاربران مختلف سازمان قرار دهد.

مشاهده خبر کامل در وب سایت خانه سیتریکس

ارتقاء زیرساخت شبکه و بهینه سازی و اصلاح سرویس های شبکه و استقرار سیستم جامع پشتسبان گیری آنلاین از داده ها و مجازی سازی سرورها و اتاق سرور از جمله خدمات فنی مهندسی شرکت کهن شبکه در محل دیتاسنتر مرکزی اتاق تعاون ایران بود.

کهن شبکه | دوران کهن | سرزمین کهن | پویا شبکه | شبکه پویا | شبکه کهن | شرکت کهن

کهن شبکه با بیش از دویست مشتری در حوزه استقرار سیستم های نوین شبکه و کسب تجریه شش ساله در امر طراحی و بهینه سازی و استقرار زیرساخت های جدید ارتباطی در سازمان های مختلف و به پشتوانه نیروهای کارآمد و متخصص با تحصیلات آکادمیک آمادگی ارائه خدمات مشابه به همه ارگان ها و سازمان های مختلف، با بهترین کیفیت و در کمترین زمان می باشد.

در ادامه تصاویری از تیم فنی مهندسی شرکت کهن شبکه ( گروه پال نت ) را مشاهده می نمایید.

کهن شبکه | شبکه کهن ایران | شرکت مهندسی شبکه پال نت | کهن شبکه پویا | تجهیزات سخت افزاری کهن | شبکه نرم افزار

ancient network | کهن شبکه | شرکت کهن | شبکه پویا | پویا شبکه | liknsd af;i

افزایش تهدیدات امنیتی شبکه های کامپیوتری

شبکه های کامپیوتری و داده های هر سازمانی ممکن است در معرض تهدیدات مختلف امنیتی و سرقت و دزدی اطلاعات باشد. این داده های حساس شرکت ها می بایست از طریق مکانیزم های حفظ امنیت شبکه از دسترسی های غیر مجاز افراد مختلف محافظت و نگهداری شود.

داده های حملات DDOS جهانی در سه ماهه دوم سال نشان می دهد که رشد خوبی در میانگین اندازه حملات DDOS از دو دیدگاه بیت بر ثانیه و بسته (packet) بر ثانیه دارد. با توجه به محور شبکه، بزرگترین حمله تحت نظارت Q2 یک 196 Gbps UDP بود که از نظر اندازه حمله به عنوان یک مشخصه بزرگ اما نادر قرار گرفته بود.

 

شرکت ماکروسافت اقدام به ارائه و نصب نرم افزارهایی مانند OutLook  ،Transelator و چند نرم افزار دیگر از پرکاربرد ترین های خود بر روی ساعت های هوشمند ماکروسافت کرده و باعث شده Apple برای آینده نرم افزاری ساعت های خود نگران شده و دست به دامن نرم افزارهای Androide بشود. این حرکت جدید شرکت مشهور مایکروسافت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات دنیا می تواند آغاز راهی برای سایر شرکت های برتر حوزه IT آی تی در جهان باشد. شرکت بزرگ مایکروسافت در این مسیر کمپانی برتر در زمینه فناوری اطلاعات، اپل را پیش روی خود دارد که باید با آن به رقابت بپردازد.

در آینده نزدیک، دستگاه های موبایل هوشمند قادر به تصمیم گیری خواهند شد

Sensor Data یا حسگر داده ها اجازه میدهد که Smart phone  ها بتوانند کاربر را برای اجرا، نصب و یا دانلود برنامه ها کمک کرده و آنها را در تصمیم گیری هدایت کنند. به گفته یک کمپانی بزرگ تبلیغاتی گوشی های هوشمند به زودی از این Sensor Data  بهره مند میشوند. برخی معتقد اند که از این تکنولوژی می توان در هوشمند کردن زیرساخت شبکه های کامپیوتری و کنترل بستر های شبکه سازمان استفاده کرد.

کاربران شرکت هایی که از نسخه وبی outlook کلاینت ایمیل Mail استفاده می کنند به زودی نسخه ی جدید و ارتقا یافته اوتلوک مایکروسافت به همراه ویژگی هایی جدید دریافت می کنند. از جمله تغییرات صورت گرفته در نسخه جدید میل کلاینت Microsoft Mail Client می توان به طراحی شفاف تر و دسترسی راحت تر کاربر به ویژگی های کلیدی outlook مانند بایگانی کردن Email و جا به جا کردن پیغام ها در نوار ابزار جدید نام برد.

 

 

 

پیدایش اینترنت در غرب وحشی و جرقه ای به نام VoIP

هنگامی که کسب و کار و یا گپ و گفت در سطح جهانی آغاز شد، نیاز به یک بستر انتقال صدای کم هزینه، آسان، و همیشه در دسترس نیاز خود به تولید را حائز اهمیت کرد که در این زمان تکنولوژی VoIP پدیدار شد که الانه هر کجا که بستری از اینترنت موجود باشد میتوانید به آسانی  از آن استفاده کنید.

درباره voip | همه چیز درباره VoIP | فناوری اطلاعات درباره VoIP |  Voice over Internet Protocol | سیستم تلفنی تحت شبکه VOIP 

بسته های داده ای از طریق IP منتقل میشوند و این چیزی است که VoIP  را نسبت به رقبای قدیمی خود، TDM و PSTN، ارجه تر میکند. این فرآیند میتواند بر رابطه کار فرما و مشتری تاثیر به سزایی داشته باشد. تمامی این فرآیند ها باعث شده که از VoIP به عنوان اکوسیستم  نام برده شود.

منبع:
خانه لینک ایران
درباره لینک | سرور lync | مرکز lync ایران | lync home | lync center | درباره مایکروسافت | شرکت خانه لینک | کهن شبکه

 

 

IT Service Management OR ITSM

راهکار های موجود در ITSM به کمک 6 بخش کلی از سرویس های موجود در خود با نام های Services Desk , Services Broker , Change and Configuration Management , Asset Management ,Task Automation ,Busines Analystic که به عنوان نرم افزاری  برای به دست آوردن دست آوردی بزرگ در حیطه مدیریتی در اختیار مدیران شبکه قرار میدهد، باعث کاهش هزینه ها و سرعت بخشیدن در ارائه خدمات در قالب داده های بزرگ و کلان یک سازمان میشود که شرکت HP آن را برای اولین بار ارائه کرده است تا تمامی شرکتها با استفاده از چهار چوب های استاندارد درون ITSM  بتوانند جهشی از ارائه فناوری های سنتی خود به فناوری های مدرن و Service provider  داشته باشند.

مدیریت سرویس‌های IT | مقالاتی در حوزه مدیریت فناوری |  پایگاه دانش و مدیریت مراکز noc | استاندارد بین المللی مدیریت و راهبری | راهبری خدمات فناوری اطلاعات | در زمينه مديريت سرويس هاي IT | سیستم مدیریت خدمات فنآوری اطلاعات ( ITSM )  | مشاوره و پیاده سازی مدیریت سرویس های فناوری اطلاعات

HP، برای مدیریت خدمات متمایز و ساده و به حد اکثر رساندن ارزش کسب و کار توسط تحکیم تمام فرآیند های ITSM در نظام یک سازمان توسط مدیر شبکه را توجیهی مدیریتی  مینامد که باعث حل تمامی رخداد ها و مشکلات داخلی شرکتها شده که شرکت  HP این فرایند را در قالب SaaS،در کنار ITSM قرار داده است که باز SaaS  خود شامل 6 سروس نرم افزاری میباشد.

 

 

 

تماس با شرکت

 تهران، مطهری، میرعماد، کوچه دهم، پلاک 14 واحد 2 
تلفن تماس: 88173317 021
ارتباط زنده اینترنتی 24 ساعته از طریق تلگرام با کارشناسان پشتیبانی مهندسی شبکه پال نت کانال تلگرام PalnetGroup@
پشتیبانی شبکه و ارتباط برخط و آنلاین از طریق واتس اپ WhatsApp با شماره موبایل ارتباط با واتس اپ
WhatsApp
گفتگوی آنلاین از طریق واتس اپ با کارشناسان گروه برای ارسال  پیشنهادات و  مستندات و حتی ارتباط در مواقع ضروری

JoomShaper