شماره تلفن و اطلاعات آدرس تماس شرکت مهندسی شبکه پال نت ( کهن شبکه پارسیان ) Persian Ancient Land IT Network Company

 

دفتر مرکزی

شماره تلفن های گروه:

تلفن : 88173317 - 021 (ده خط)
تلفن : 88506605 - 021
تلفن : 88760955 - 021

فکس : 89773396 -
021
پست الکترونیک: info [at] palnetgroup.ir
آدرس: تهران - مطهری - میرعماد - کوچه دهم - پلاک 14 واحد 2
کد پستی 1587813614

 

برای ارسال انتقادات، پیشنهادات، مستندات و حتی ارتباط در مواقع ضروری می توانید از طریق اپلیکیشن واتس اپ بصورت آنلاین با کارشناسان گروه در ارتباط باشید.

پشتیبانی شبکه و ارتباط برخط و آنلاین از طریق واتس اپ WhatsApp با شماره موبایل ارتباط برخط و آنلاین از طریق واتس اپ WhatsApp

ارتباط زنده اینترنتی 24 ساعته از طریق تلگرام با کارشناسان پشتیبانی مهندسی شبکه پال نت کانال تلگرام شرکت مهندسی شبکه PalnetGroup@


درخواست ارائه سرویس و راهکارهای تخصصی و خدمات پشتیبانی شبکه به همراه مشاهده مستندات از طریق پرتال مشتریان گروه و سامانه پشتیبانی آنلاین تیکتینگ شرکت مهندسی شبکه پال نت نیز مقدور می باشد. از این سامانه پاسخگویی آنلاین، اشخاص و شرکت های مختلف می توانند درخواست خود مبنی بر دریافت سرویس و راهکارهای تخصصی و خدمات پشتیبانی شبکه به همراه ارسال پیش فاکتور و مستندات مربوطه را داشته باشند.

مرکز ارائه سرور مجازی و اختصاصی و راه اندازی هاستینگ

ارائه سرور مجازی و اختصاصی با میزبانی حرفه ای سایتهای پربازدید مشتریان بدون مشکلات کندی سرعت ارسال ایمیل با پشتیبان گیری خودکار روزانه
ارائه خدمات تخصصی میزبانی وب هاستینگ لینوکس و ویندوز در ایران و خارج از کشور برای سایتهای با بازدید بالا و فراهم سازی سرورهای اختصاصی و مجازی قدرتمند در دیتاسنتر پال نت در ایران و مراکز داده معتبر دنیا و سرویس مشاوره و  راه اندازی خدمات حرفه ای مدیریت سرور در محل شرکت مشتری و یا در دیتاسنتر پال نت

مشاهده وب سایت

 

دپارتمان تخصصی دورکاری و مجازی سازی برنامه

مجازی سازی برنامه با استفاده ار تکنولوژی قدرتمند برنامه Citrix XenApp، تیم فنی خانه سیتریکس، دموی آنلاین برنامه سیتریکستیم فنی مجازی سازی برنامه گروه پال نت راهکار های استفاده از راه دور برنامه های مختلف را در بستر های با پهنای باند کم ارائه می دهد. خدمات اصلی این دپارتمان، مشاوره، ارائه لایسنس، نصب و پشتیبانی محصولات سیتریکس Citrix XenApp & XenDesktop & XenServer می باشد.
مشاهده وب سایت

 

مرکز حرفه ای مجازی سازی زیرساخت شبکه

نصب و راه اندازی دیتاسنتر و مرکز داده مجازی با استفاده از راهکار شرکت VMware با خدمات پشتیبانی آنلاینمرکز تخصصی مجازی سازی زیرساخت شبکه گروه پال نت، اتاق سرور ها و مراکز داده مجازی و مبتنی بر تکنولوژی های جدید را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. خدمات اصلی این دپارتمان، مشاوره، ارائه لایسنس، نصب و پشتیبانی محصولات VMWare می باشد.
مشاهده وب سایت

 

تیم فنی ارتباطات یکپارچه مایکروسافت

VMWare Esx VSphere | مجازی سازی virtualization | راهکار مجازی سازی vmware solutions | اتاق سرور دیتا سنتر datacenter | درباره مجازی سازی virtualization | citrix | vmware | microsoft - VMware ESX Server | مجازی سازی دیتا سنترها | درباره VMware Virtualization | راهکار مجازی سازی سرور | datacenter virtualizationبهره گیری از دانش، خلاقیت و ابتکار نیروی متخصص و کارآمد، این مجموعه را قادر ساخته که راهکار تخصصی ایمیل سرور اختصاصی Exchange مایکروسافت و سیستم ارتباط یکپارچه Lync سرور (Skype For Business Server) مایکروسافت در زمینه ارتباطات متنی و صوتی و ویدئو کنفرانس و وب کنفرانس در اختیار علاقه مندان و مشتریان مختلف خود قرار دهد.
مشاهده وب سایت

 

متخصصان امنیت اطلاعات و سرویس های تحت وب

نصب و راه اندازی دیتاسنتر و مرکز داده مجازی با استفاده از راهکار شرکت VMware با خدمات پشتیبانی آنلاینارائه راهکارهای امنیت سرویسهای تحت وب Web Application Firewall با محصول Netscaler Gateway و تجهیزات یو تی ام فایروال با معرفی Pfsense Free & Open Source UTM بهمراه لایسنس رایگان مادام العمر متناسب با نیاز امنیتی شرکت ها و سازمانهای مختلف از جمله فعالیتهای دپارتمان تخصصی فایروال اپلیکیشن های تحت وب گروه پال نت می باشد که به صورت متمرکز به مباحث امنیت سرویسها و اپلیکیشن ها و تامین تجهیزات، سخت افزار و لایسنس و مجوزهای مربوطه در این زمینه می پردازد.
مشاهده وب سایت

 

 
موسسه آموزش تخصصی گروه پال نت

آموزش کاربردی و تخصصی و کاملا عملی محصولات Citrix XenApp , VMWare Vsphere , Microsoft Lync« مؤسسه آموزش های تخصصی گروه » را با اعتقاد به اهمیت آموزش مشتریان، برای ارتقای ظرفیت مدیریت برنامه ها و شبکه های کامپیوتری شرکت‌ها و ساده‌ سازی و به روز رسانی فرایند اداره آن‌ها از طریق ارائه راهکارهای مبتنی بر فناوری ها و تکنولوژی های جدید تأسیس کرد. نگاه کاملا عملی به مبحث آموزش وجه تمایز کیفیت آموزش و دوره های مختلف آموزشی در این موسسه می باشد. آموزش کاربردی و تخصصی و کاملا عملی محصولات Citrix XenApp , VMWare Vsphere , Microsoft Lync حوزه اصلی کار ماست.

مشاهده صفحه آموزش


تماس با شرکت

 تهران، مطهری، میرعماد، کوچه دهم، پلاک 14 واحد 2 
تلفن تماس: 88173317 021
ارتباط زنده اینترنتی 24 ساعته از طریق تلگرام با کارشناسان پشتیبانی مهندسی شبکه پال نت کانال تلگرام PalnetGroup@
پشتیبانی شبکه و ارتباط برخط و آنلاین از طریق واتس اپ WhatsApp با شماره موبایل ارتباط با واتس اپ
WhatsApp
گفتگوی آنلاین از طریق واتس اپ با کارشناسان گروه برای ارسال  پیشنهادات و  مستندات و حتی ارتباط در مواقع ضروری

JoomShaper