دفتر مرکزیaddress شرکت مهندسی شبکه و پشتیبانی پال نت، تماس با ما

شماره تلفن های گروه:

تلفن :    88173317 - 021 (ده خط)
تلفن :    88506605 - 021
تلفن :    88760955 - 021

فکس :   89773396 - 021  
پست الکترونیک: info [at] palnetgroup.ir
آدرس : تهران - مطهری - میرعماد - کوچه دهم - پلاک 14 - واحد 9     کد پستی 1587813633

تمامی دپارتمان های تخصصی گروه پال نت از طریق راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت لینک VOIP، به یکدیگر متصل شده اند و مشتریان عزیز با تماس با هر یک از شماره ها می توانند با بخش های مختلف گروه صحبت نمایند.

    @ITSupportTeam آی دی تلگرامی گفتگوی زنده با کارشناسان پشتیبانی @PalnetGroup کانال تلگرام شرکت

 درخواست ارائه سرویس و راهکارهای تخصصی و خدمات پشتیبانی شبکه به همراه ارسال پیش فاکتور و مستندات از طریق سامانه پشتیبانی آنلاین تیکتینگ شرکت مهندسی شبکه پال نت نیز مقدور می باشد. از این سامانه پاسخگویی آنلاین، اشخاص و شرکت های مختلف می توانند درخواست خود مبنی بر دریافت سرویس و راهکارهای تخصصی و خدمات پشتیبانی شبکه به همراه ارسال پیش فاکتور و مستندات مربوطه را داشته باشند.

  دپارتمان تخصصی مجازی سازی برنامه

citrix-xenapp-palnetgroup شرکت مهندسی شبکه و پشتیبانی پال نت، تماس با ماتیم فنی مجازی سازی برنامه گروه پال نت راهکار های استفاده از راه دور برنامه های مختلف را در بستر های با پهنای باند کم ارائه می دهد. خدمات اصلی این دپارتمان، مشاوره، ارائه لایسنس، نصب و پشتیبانی محصولات سیتریکس Citrix XenApp & XenDesktop & XenServer می باشد.
مشاهده وب سایت

 

 مرکز حرفه ای مجازی سازی زیرساخت شبکه

vmware-logo شرکت مهندسی شبکه و پشتیبانی پال نت، تماس با مامرکز تخصصی مجازی سازی زیرساخت شبکه گروه پال نت، اتاق سرور ها و مراکز داده مجازی و مبتنی بر تکنولوژی های جدید را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. خدمات اصلی این دپارتمان، مشاوره، ارائه لایسنس، نصب و پشتیبانی محصولات VMWare می باشد.
مشاهده وب سایت

 

 تیم فنی ارتباطات یکپارچه مایکروسافت

lync-exchange-server شرکت مهندسی شبکه و پشتیبانی پال نت، تماس با مابهره گیری از دانش، خلاقیت و ابتکار نیروی متخصص و کارآمد، این مجموعه را قادر ساخته که راهکار تخصصی ایمیل سرور اختصاصی Exchange مایکروسافت و سیستم ارتباط یکپارچه Lync سرور (Skype For Business Server) مایکروسافت در زمینه ارتباطات متنی و صوتی و ویدئو کنفرانس و وب کنفرانس در اختیار علاقه مندان و مشتریان مختلف خود قرار دهد.
مشاهده وب سایت

 

 خدمات امنیت شبکه و تامین تجهیزات امنیتی

network-security شرکت مهندسی شبکه و پشتیبانی پال نت، تماس با ماارائه راهکارهای امنیت شبکه، مشاوره امنیتی، ارائه تجهیزات امنیت شبکه متناسب با نیاز امنیتی شرکت های مختلف و تعداد کاربران و ارائه راه حل جامع امنیتی که دربرگیرنده دغدغه های امنیتی مدیران ارشد باشد از جمله اهداف تشکیل دپارتمان تخصصی امنیت شبکه مهندسی شبکه پال نت می باشد.
مشاهده وب سایت

 

 

فکس سرور تحت شبکه

cofax-fax-server شرکت مهندسی شبکه و پشتیبانی پال نت، تماس با ما ارسال و دریافت و آرشیو و مدیریت فکس هر شرکت و سازمانی یکی از مهمترین دغدغه های واحد انفورماتیک و فناوری اطلاعات است. وجود دستگاه های متعدد ارسال و دریافت فکس بر روی پرسنل و کارکنان و پراکندی خطوط فکس در سازمان و هزینه های مکرر خرید کاغذ و تونر و تعمیر و نگهداری دستگاه های فکس سنتی از جمله دلایل مهاجرت به سمت شیوه های نوین مدیریت فکس در سازمان است. دسترسی از خارج شرکت به آرشیو فکس ها و ارسال و در یافت FAX در هر زمان و از هر وسیله ای و به ساده ترین شیوه ها از جمله مزایا فکس سرورهای تحت شبکه می باشد. گروه پال نت نمایندگی فروش و پشتیبانی محصولات CoFax در ایران را ارائه می دهد.
مشاهده وب سایت

 

موسسه آموزش های تخصصی گروه پال نت

palnetgroup_education_center_boot_camp شرکت مهندسی شبکه و پشتیبانی پال نت، تماس با ما« مؤسسه آموزش های تخصصی گروه » را با اعتقاد به اهمیت آموزش مشتریان، برای ارتقای ظرفیت مدیریت برنامه ها و شبکه های کامپیوتری شرکت‌ها و ساده‌ سازی و به روز رسانی فرایند اداره آن‌ها از طریق ارائه راهکارهای مبتنی بر فناوری ها و تکنولوژی های جدید تأسیس کرد. نگاه کاملا عملی به مبحث آموزش وجه تمایز کیفیت آموزش و دوره های مختلف آموزشی در این موسسه می باشد. آموزش کاربردی و تخصصی و کاملا عملی محصولات Citrix XenApp , VMWare Vsphere , Microsoft Lync حوزه اصلی کار ماست.

 مشاهده صفحه آموزش


 

تماس با ما

 تهران - مطهری - میرعماد          کوچه دهم - پلاک 14 - واحد 9 
کد پستی 1587813633
کانال تلگرام PalnetGroup@

تلفن:  88173317 021
فکس: 89773396 021

JoomShaper