بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت

عیب یابی و رفع مشکلات

ارائه طرح جامع بهینه سازی و ارتقا زیرساخت شبکه های کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک سازمانی

به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه Microsoft Lync

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار سیتریکس

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران و خارج

اجاره رک و فضا (Colocation) در دیتاسنتر پال نت و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فایروال شبکه

تامین امنیت زیرساخت شبکه

ارائه کامل ترین فایروال دنیا با لایسنس رایگان مادام العمر

ادامه مطلب

مشاوره فناوری اطلاعات

خدمات مشاوره تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و انفورماتیک IT، تهیه طرح ارزیابی وضعیت فعلی شبکه و سرویس ارائه راهکار شبکه و مستند از وضعیت مطلوب

راهکارهای تخصصی شبکه

راهکارهای تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت شبکه، نگهداری و پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری و ارائه خدمات جامع

پشتیبانی و نگهداری شبکه

ارائه خدمات پشتیبانی شبکه، نگهداری زیرساخت و سرورهای کامپیوتری، ارتقاء سرویس ها و سخت افزارهای شبکه، بررسی رفع مشکلات کندی سرعت شبکه

آموزش تخصصی شبکه

موسسه آموزش های تخصصی گروه با فراهم کردن فضای آموزشی مجهز و امکانات مناسب، خدمات آموزشی مطلوبی را به مشتریان و داوطلبان آزاد ارائه می‌کنیم

تعدادی از علاقه مندان حوزه وب اینترنت از کارشناسان شرکت سوال پرسیده بودند که چگونه می شود فهمید که یک وب سایت با چه زبان برنامه نویسی نوشته شده است؟ از کجا متوجه شویم یک وبسایت از چه تکنولوژی استفاده می کند؟ روش های تشخیص زبان برنامه نویسی سایت کدامند؟

از کجا بفهمیم که یک وب سایت با چه زبان برنامه نویسی نوشته شده است؟

جواب این سوال کمی پیچیده است، چون خود سوال کمی گنگ و مبهم می باشد.
در پشت صحنه یک وب سایت، تکنولوژی های متعددی ممکن است وجود داشته باشد، که در واقع شاید سوال این دوستان تکنولوژی های پشت صحنه یک وب سایت می باشد که فقط یکی از آنها زبان برنامه نویسی سمت سرور آن می باشد.
نوع سیستم عامل وب سرور، نوع وب سرور، نوع پایگاه داده، تکنولوژی های لود بالانسر، تکنولوژی های WAF، تکنولوژیهای تبلیغاتی، آنالیتیکز، تکنولوژیهای کشینگ، انواع Captcha، انواع CDN ها، CMS ها، انواع کانتینرها، سیستم های مدیریت مستندات، سیستم های تجارت الکترونیک، انواع Feed Reeder ها، پنلهای هاستینگ، فریم ورک های جاوااسکریپت، پراکسی ها و پراکسی های معکوس و دهها تکنولوژی دیگر حل این مساله را کمی مشکل می سازد.

تعدادی از علاقه مندان حوزه وب اینترنت از کارشناسان شرکت سوال پرسیده بودند که چگونه می شود فهمید که یک وب سایت با چه زبان برنامه نویسی نوشته شده است؟ از کجا متوجه شویم یک وبسایت از چه تکنولوژی استفاده می کند؟ روش های تشخیص زبان برنامه نویسی سایت کدامند؟


بنابراین ابتدا برای ساده شدن موضوع آدرس یک وب سایت را در اختیار شما دوستان قرار می دهیم که با وارد کردن URL سایت بتوانید برخی از تکنولوژی های مورد استفاده در سمت سرور آن وب سایت را مشاهده کنید، سپس در پست ها و مطالب آموزشی بعدی ابزارها و سایتهای دیگری را معرفی می کنم تا اطلاعات تخصصی بیشتری از سمت سرور وب سایتها بتوانید بدست بیاورید. لطفا از وب سایت ذیل برای کشف برخی از تکنولوژیهای وب سایتها در Back-End استفاده کنید.
https://www.wappalyzer.com

درباره وبسایت تشخیص زبان برنامه نویسی یک سایت

وب سایتی که آدرس URL آن در بالا آورده شده است در پاسخ به سوالی است که پرسش شده بود چگونه می شود فهمید که یک وب سایت با چه زبان برنامه نویسی نوشته شده است؟ و یا اینکه اگر کارشناسان حوزه طراحی و برنامه نویسی وب بخواهند متوجه شوند که یک وبسایت از چه تکنولوژی استفاده می کند، بی شک یکی از بهترین  روش های تشخیص زبان برنامه نویسی سایت همین وب سایت بالاست.

تماس با ما

 تهران، مطهری، میرعماد، کوچه دهم، پلاک 14 واحد 2 
تلفن تماس: 88173317 021
ارتباط زنده اینترنتی 24 ساعته از طریق تلگرام با کارشناسان پشتیبانی مهندسی شبکه پال نت کانال تلگرام PalnetGroup@
پشتیبانی شبکه و ارتباط برخط و آنلاین از طریق واتس اپ WhatsApp با شماره موبایل ارتباط با واتس اپ
WhatsApp
گفتگوی آنلاین از طریق واتس اپ با کارشناسان گروه برای ارسال  پیشنهادات و  مستندات و حتی ارتباط در مواقع ضروری

JoomShaper