بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت

عیب یابی و رفع مشکلات

ارائه طرح جامع بهینه سازی و ارتقا زیرساخت شبکه های کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک سازمانی

به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه Microsoft Lync

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار سیتریکس

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران و خارج

اجاره رک و فضا (Colocation) در دیتاسنتر پال نت و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

راهکارهای تخصصی شبکه

راهکارهای تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت شبکه، نگهداری و پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری و ارائه خدمات جامع

مشاوره فناوری اطلاعات IT

خدمات مشاوره تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و انفورماتیک IT، تهیه طرح ارزیابی وضعیت فعلی شبکه و سرویس ارائه راهکار شبکه و مستند از وضعیت مطلوب

پشتیبانی و نگهداری شبکه

ارائه خدمات پشتیبانی شبکه، نگهداری زیرساخت و سرورهای کامپیوتری، ارتقاء سرویس ها و سخت افزارهای شبکه، بررسی رفع مشکلات کندی سرعت شبکه

آموزش تخصصی شبکه

موسسه آموزش های تخصصی گروه با فراهم کردن فضای آموزشی مجهز و امکانات مناسب، خدمات آموزشی مطلوبی را به مشتریان و داوطلبان آزاد ارائه می‌کنیم

از مواردی که اکثر مشاوران بانک های اطلاعاتی مانند SQL Server در شرکتها با آن برخورد کرده اند نحوه نوشتن کد در زبان شیرین پایگاه داده T-SQL و آموزش آن بوده است.

آشنایی با زبان پایگاه داده T-SQL

دوستانی که دارند کد زبان پایگاه داده T-SQL می نویسند باید به این نکته توجه کنند که زبان تی اس کیو ال یک زبان توصیفی یا Declarative هست. در حالی که زبانهای برنامه نویسی مثل C# یا Delphi و امثال اینها Procedural هستند.

T-SQL_Tablecreation_Code آموزش نوشتن کد در زبان پایگاه داده T-SQL

در نتیجه شما نباید با همان منطقی که در زبانی مثل سی شارپ تفکر می کنید و کد می نویسید، در زبان T-SQL هم کد بنویسید.

آموزش کدنویسی در زبان بانک اطلاعاتی تی اس کیو ال

بارها دیده شده که مشکلات نوشت کد خیلی راحت حل می شده ولی چون تفکر Procedural بوده یا حلقه while در کد نوشته شده تعریف شده یا از جداول Temp به شدت استفاده شده یا Cursor تعریف شده که گاها با یک Select یا update یا Insert به راحتی حل شده و Performance آن چند ده برابر نیز شده است.

زبان دیتابیس T-SQL از زبان پایگاه داده SQL مشتق شده که یک زبان با استاندارد Ansi هست.  این زبان از Relational Model اقتباس شده که خود Relational Model از ترکیب Set Theory و Predicate Logic ایجاد شده است.

پس وقتی که شما دارید کدنویسی می کنید باید به صورت Set Based به داده ها نگاه کنید نه یک رکورد از یک جدول.

شما نباید هیچ وقت در نوشتن کد در زبان پایگاه داده T-SQL برای بانک اطلاعاتی SQL Server الگوریتم مشخص کنید. وقتی که در خیلی از موارد ترکیبی از Cursor, While ,Temp Table ها مشاهده میشود، کاملا مشخص است که برنامه نویس دارد الگوریتم فراخوانی اطلاعات هم به پایگاه داده SQL Server تحمیل میکند که کاری کاملا اشتباه می باشد.

شما در بانک اطلاعاتی SQL Server باید به این طریق کد بنویسید که نیازتان راو بیان کنید. هم اینکه چگونه این داده ها فراخوانی می شوند را به Engine SQL Server بسپارید. مطمئن باشید به بهترین نحو و با بهترین الگوریتم ها،‌ اطلاعات موردنظر شما را فراخوانی خواهد کرد و به شما نشان خواهد داد.

تماس با ما

 تهران - مطهری - میرعماد          کوچه دهم - پلاک 14 - واحد 9 
کد پستی 1587813633
کانال تلگرام PalnetGroup@

تلفن:  88173317 021
فکس: 89773396 021

JoomShaper