بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت

عیب یابی و رفع مشکلات

ارائه طرح جامع بهینه سازی و ارتقا زیرساخت شبکه های کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک سازمانی

به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه Microsoft Lync

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار سیتریکس

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران و خارج

اجاره رک و فضا (Colocation) در دیتاسنتر پال نت و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فکس سرور تحت شبکه

سرورهای سخت افزاری فکس

ارسال و دریافت فکس دیجیتال و تحت شبکه با استفاده از فکس سرور

ادامه مطلب

راهکارهای تخصصی شبکه

راهکارهای تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت شبکه، نگهداری و پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری و ارائه خدمات جامع

مشاوره فناوری اطلاعات IT

خدمات مشاوره تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و انفورماتیک IT، تهیه طرح ارزیابی وضعیت فعلی شبکه و سرویس ارائه راهکار شبکه و مستند از وضعیت مطلوب

پشتیبانی و نگهداری شبکه

ارائه خدمات پشتیبانی شبکه، نگهداری زیرساخت و سرورهای کامپیوتری، ارتقاء سرویس ها و سخت افزارهای شبکه، بررسی رفع مشکلات کندی سرعت شبکه

آموزش تخصصی شبکه

موسسه آموزش های تخصصی گروه با فراهم کردن فضای آموزشی مجهز و امکانات مناسب، خدمات آموزشی مطلوبی را به مشتریان و داوطلبان آزاد ارائه می‌کنیم


شرکت مایکروسافت Microsoft Company پیش نیازهای آنتی ویروس Antivirus را پیش از عرضه به روز رسانی های جدید سیستم عامل ویندوز Windows خود، معرفی و ارائه نمود.

اقدام مایکروسافت جهت به روز رسانی نرم افزار آنتی ویروس در ویندوز

مایکروسافت هفته گذشته گام بی سابقه ای را تا قبل از ارائه یک به روز رسانی امنیتی مهم برای ویندوز پیرامون درخواست مشتریان برای به روز رسانی نرم افزار آنتی ویروس بر روی رایانه های شخصی خود داشت.

کریس گوتل، مدیریت فروش Ivanti گفت: این اقدام منحصر به فرد بود، اما با خطراتی مواجه خواهد بود. در ادامه، در مورد تقویت دفاع Windows در برابر حملات بالقوه محققینی که جهت آسیب اعمال نفوذ می کنند و به نام های Meltdown و Specter می باشند، صحبتهایی را مطرح نمود.

Antivirus-Microsoft معرفی پیش نیازهای آنتی ویروس قبل از عرضه به روز رسانی جدید ویندوز مایکروسافت

 مقابله با آسیب پذیری های سخت افزاری در آپدیت های جدید سیستم عامل های Microsoft

سیستم عامل ها و مرورگرها دارای به روز رسانی هایی هستند که سیستم های سخت افزاری را علیه آسیب پذیری هایی که ناشی از نقص طراحی در پردازنده های مدرن از شرکت های مانند اینتل، AMD و ARM می باشند، تقویت می کنند.

بر طبق گفته مایکروسافت، این به روز رسانی ها ممکن است به خاطر نرم افزار آنتی ویروس (AV) که به صورت نامناسب به حافظه های هسته ای آسیب می رساند، باشد. این شرکت در یک سند پشتیبانی نوشت: "مایکروسافت مسئله سازگاری را با تعداد کمی از محصولات نرم افزاری ضد ویروس شناسایی کرده است." مسئله سازگاری زمانی رخ می دهد که برنامه های آنتی ویروس باعث تماس های پشتیبانی نشده به حافظه کرنل ویندوز می شوند. این تماس ها ممکن است باعث خطاهای توقف (Stop errors" " و""blue screen errors) شود و دستگاه نتواند بوت شود.

هنگامی که مایکروسافت همراه با تعدادی از ارائه دهندگان دیگر با رفع این ایرادات در دسترس عموم قرار می گیرد، به روز رسانی Meltdown  Spectre برای PC ارائه نخواهد شد. به علاوه، یک رایانه شخصی ویندوز بدون برنامه AV به روزرسانی امنیتی نمی شود.

برای دریافت به روز رسانی امنیتی ژانویه برای برخورد با Meltdown و Spectre، کاربران ویندوز 7، ویندوز 8.1 و ویندوز 10 باید محصول AV ن را نصب و به روز نگه دارند.

تماس با ما

 تهران - مطهری - میرعماد          کوچه دهم - پلاک 14 - واحد 9 
کد پستی 1587813633
کانال تلگرام PalnetGroup@

تلفن:  88173317 021
فکس: 89773396 021

JoomShaper