بهینه سازی زیرساخت شبکه و IT

عیب یابی و رفع مشکلات شبکه کامپیوتری

ارائه طرح جامع بهینه سازی زیرساخت IT و سیستم های شبکه کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک درون سازمانی

ارائه میل سرور به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

نرم افزار دورکاری و مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار نرم افزاری دورکاری

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

میزبانی سرویس و ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران

اجاره سرور و فضای رک (کولوکیشن) در دیتاسنتر گروه و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فایروال شبکه

تامین امنیت زیرساخت شبکه

ارائه کامل ترین و امن ترین فایروال تحت شبکه دنیا با لایسنس رایگان مادام العمر

ادامه مطلب

مشاوره فناوری اطلاعات

خدمات مشاوره تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و انفورماتیک IT، تهیه طرح ارزیابی وضعیت فعلی شبکه و سرویس ارائه راهکار شبکه و مستند از وضعیت مطلوب

راهکارهای تخصصی شبکه

راهکارهای تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت شبکه، نگهداری و پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری و ارائه خدمات جامع

پشتیبانی و نگهداری شبکه

ارائه خدمات پشتیبانی شبکه، نگهداری زیرساخت و سرورهای کامپیوتری، ارتقاء سرویس ها و سخت افزارهای شبکه، بررسی رفع مشکلات کندی سرعت شبکه

آموزش مهندسی شبکه

در موسسه آموزش های تخصصی گروه با فراهم کردن فضای مجهز و امکانات مناسب، خدمات آموزش مهندسی شبکه کامپیوتر مطلوبی را ارائه می‌کنیم

سیتریکس و خدمات ابری و Cloud Computing

 

ظهور محاسبات ابری ارائه خدمات شرکت های IT را از هر جنبه تغییر داده است. سازمان های IT در سراسر جهان در حال حاضر شروع به خدمات ابری کرده اند که به آنها اجازه دستیابی خودکار به افزایش منابع مرکز داده ها ی  datacenter مجازی ، انعطاف ، self-service clouds می شود که منجر به اطمینان از بهترین امنیت ، عملکرد و قابلیت اطمینان خواهد شد.

مقاله سیتریکس | مقاله آموزش Cloud | آموزش VMware vCloud Hybrid Services  |  Citrix XenApp How VDI Compares to Terminal Server | Hybrid Cloud با Citrix

سیتریکس نقش IT را  به صورت انتقال شرکت به عصر ابری از طریق راهکارها و محصولات تغییر داد بدین شکل که برنامه ویندوز Windows application یا دسکتاپ به یک ابر cloud تبدیل کرد.  

Citrix XenDesktop 7.5 و 7.5 XenApp  نرم افزار ابر آماده و خدمات دسکتاپ از هر نوع خصوصی ، عمومی و hybrid cloud فراهم می آورد. سیتریکس XenDesktop و XenApp تنها سیستم عامل نرم افزار ابری برای ارائه تلفن همراه ، دسترسی ایمن به مجموعه کاملی از برنامه ها و راهکار مجازی سازی دسکتاپ  desktop virtualization هستند.

در این مقاله که توسط تیم تحقیق و توسعه شرکت مهندسی شبکه پال نت تهیه گردیده است، به بررسی تامین ابر ترکیبی hybrid cloud با استفاده از XenDesktop و XenApp جهت مدیریت ابری برای شرکت ها و ارائه خدمات به سراسر دنیا ، می پردازیم.

 

تامین ابر ترکیبی hybrid cloud  چیست ؟

امروزه بسیاری از شرکت ها به طور فزاینده ای به سوی ابرهای ترکیبی  hybrid clouds روی آورده اند. این امر به آنها اجازه ترکیب مزایای ساخت ابرهای خصوصی و عمومی می دهد و همچنین اعمال نفوذ در زیرساخت های IT را که باعث کاهش هزینه ها ، به حداکثر رساندن ارزش و نوسازی مسیر خدمات IT میشود، ارائه می دهند.

ابرهای ترکیبی Hybrid clouds هنگامی تشکیل می شود که ابرهای خصوصی و عمومی کاملا یکپارچه شوند که به ارائه خدمات IT با امنیت ، کنترل و مهارت کاربران نیازمند است.

مجازی سازی, سیتریکس, vmware, citrix _ application | ابری, رایانش, cloud computing, vmware, hp | فناوري رايانش ابري | نرم‏ افزارهای مجازی‏ سازی همچون VMware ESX، Citrix Xen

 

سیتریکس XenDesktop و XenApp به عنوان راهکارهای آماده ابری برای ارائه برنامه های کاربردی و دسکتاپ ها بر روی هر نوع زیرساخت ابری با یکپارچه سازی به وسیله تکنولوژی زیرساخت مجازی ، مجددا طراحی شده است. XenDesktop و XenApp در حال حاضر شرکت های IT را جهت  ساخت یک سرویس مشترک معماری برای همه برنامه های ویندوز و سیاست های اعمال نفوذ دسکتاپ ها،  قادر می سازد.

 

با ارائه برنامه های ویندوز و دسکتاپ به عنوان یک سرویس ابری XenDesktop و XenApp   می توانند نسخه های متعدد از هر دو ویندوز سرور Windows Server و سیستم عامل دسکتاپ desktop از یک پلت فرم واحد را برعهده گیرند. برنامه های مجازی و دسکتاپ ها می توانند بر روی سیستم عامل های ابری از جمله Apache CloudStack بر اساس Citrix CloudPlatform یا  Amazon Web Services  AWS آن را ساده تر از همیشه به صورت پویا اثرات زیرساخت را گسترش می دهد.

 

مزایای تامین ابر ترکیبی hybrid cloud :

از طریق یکپارچه سازی ابری  XenDesktop و XenApp ، سخت افزار و اندازه ذخیره سازی و فرآیند برنامه ریزی ، ساده سازی می شود که این امر توسط سرپرستان IT برای ارائه برنامه ها و دسکتاپ ها انجام می شود به عنوان مثال :

 

  • استقرار ساده کوچکتر و یا محدوده استقرار در سراسر انواع ابرهای خصوصی cloudsprivate ، ابرهای عمومی public clouds و ابرهای ترکیبی hybrid clouds
  • به سرعت اثرات زیرساخت را گسترش و محدودیت های کمتر بر روی برنامه ها قرار دادن
  • توانایی  مدیران برای داشتن زیرساخت مورد نیاز جهت ارائه یک عملکرد بالا برای کاربران

 

محصولات آموزش فارسی رایانش ابری Cloud Computing | پالنت | پال نت | شرکت مهندسی شبکه | درباره پشتیبانی شبکه | معرفی مدارک و دوره های شرکت های صاحب نام و ارائه دهنده خدمات Cloud Computing از قبیل؛ Microsoft, VMware

 

 

XenApp دسکتاپ ها - به اشتراک گذاشتن و دسکتاپ مبتنی بر سرور - server-based desktop را انتشار داد. بر اساس تکنولوژی RemoteDesktop Shared Hosted RDSH ، XenApp می تواند جلسات متعدد کاربر برای اتصال به یک سرور واحد با دسترسی به یک نمونه جدا شده از دسکتاپ ویندوز سرور Windows server desktop  را انجام دهد این امر جهت صرفه جویی در هزینه ها ، راهکار عملکرد بالای دسکتاپ مجازی برای پاسخگویی به نیاز نیروهای اصلی کار است.

Microsoft ، Google، IBM، Amazon ، VMWare، Citrix ، Apple |  vmware solutions | اتاق سرور دیتا سنتر datacenter | درباره مجازی سازی virtualization | citrix | vmware | microsoft 

 

XenDesktop دسترسی تلفن همراه را به دسکتاپ فیزیکی با دسترسی به Remote PC ممکن می سازد.

سیتریکس انعطاف پذیرترین راهکار مجازی سازی دسکتاپ desktop virtualization solution در بازار با پشتیبانی دسترسی از راه دور به کامپیوترهای شخصی فیزیکی در محیط کار ارائه می دهد، سیتریکس همچنین دسکتاپ مجازی در مرکز داده ها datacenter با استفاده از broker ، gateway appliance و client components ارائه می دهد.

 

 

ابر خصوصی در مقایسه با ابرعمومی :

یک پلت فرم یکپارچه برای تامین ابر ترکیبی hybrid clouds با استفاده از XenDesktop و XenApp می تواند مدیران IT را به ارائه یک طیف کامل از برنامه ها و دسکتاپ ها ؛ چه در ابر خصوصی private cloud و یا ابر عمومی public cloud کمک کند.

ابر cloud سیتریکس vmware |  شرکت سیتریکس Cloud | نرم‌افزارهای برتر مجازی‌سازی از قبیل Citrix XenServer، VMware vSphere و Xen  | Microsoft ، Google، IBM، Amazon ، VMWare، Citrix ، Apple

 

private cloud ابر خصوصی: مجموعه ای از زیرساخت on-premise ، دسکتاپ ها ، برنامه های کاربردی و داده های مورد تقاضا توسط شرکت IT است. ابر خصوصی می تواند میزبان off-premise شود در این صورت یک ارائه دهنده خدمات بخشی از زیرساخت عمومی خود را برای استفاده انحصاری مشتری و یا به صورت استیجاری tenant ارائه می دهد.

public cloud ابر عمومی: مجموعه ای از off-premise ، زیرساخت های multi-tenant ، ذخیره سازی و محاسبات منابع است و همچنین برنامه های کاربردی SaaS و داده ها که جهت تقاضای ارائه دهندگان ابر خارجی external cloud ارائه شده است. ابرهای عمومی به چندین مشتری و یا tenants اجازه به اشتراک گذاشتن منابع اساسی تنها با پرداخت منابع مصرفی آن را می دهد.

 

 

نتیجه گیری :  

XenDesktop 7.5 و XenApp 7.5 به عنوان راهکار ابری آماده برای ارائه هرگونه برنامه ویندوز یا دسکتاپ استو همچنین یک سرویس ابری در سراسر هر شبکه به هر دستگاه ارائه می دهند.

با استقرار این گسترش برنامه و پلت فرم ارائه شده دسکتاپ ، امروزه به شما قدرت نفوذ در هر زیرساخت مجازی یا پلت فرم مدیریت ابری را خواهد داد و همچنین به شما توانایی استفاده از مزایای قابلیت های اتوماسیون و محاسبات ابری را می دهد.

 

دانلود مستند آموزشی درباره سیتریکس XenApp 7.6 و Citrix XenDesktop

درباره سیتریکس و معرفی محصولات و دموی های آنلاین سیتریکس Citrix Online Demo

خدمات نگهداری سیستم کامپیوتر و پشتیبانی شبکه بهینه سازی زیرساخت فناوری اطلاعات IT Computer and Network Support Services

بهینه سازی زیرساخت شبکه

فناوری اطلاعات در روال کسب و کارهای شرکت های کوچک و سازمان های بزرگ روز به روز جای خود را بیشتر باز می کند. استفاده از ابزارهای مرتبط به فناوری اطلاعات آن چنان رشد داشته است که دوام و توسعه هر کسب و کاری بدون این ابزارها تقریبا غیر ممکن است. در این بین، ابزارها و سرویس های شبکه حیاتی ترین نقش را دارند. تجربه نشان داده است که پرسنل سازمانی که از خدمات IT با کیفیت قابل قبول و متناسب با نیازهای خود بهره می برند، می توانند تا 100% کارایی خود را افزایش دهند.

ادامه مطلب

 

بیش از یک دهه فعالیت مستمر در زمینه نگهداری سیستم های کامپیوتری و خدمات پشتیبانی شبکه و سرور با تیمی خبره از متخصصان آی تی

خدمات پشتیبانی شبکه

بیش از یک دهه فعالیت مستمر در زمینه نگهداری سیستم های کامپیوتری و خدمات پشتیبانی شبکه و سرور با تیمی خبره از متخصصان آی تی و کارشناسان مهندسی شبکه، تجربه گران بهایی اندوخته ایم تا یکی از مهمترین دغدغه های مدیران کسب و کارهای متوسط و بزرگ در حوزه فناوری اطلاعات را به شکلی مطلوب، مرتفع سازیم و از این دغدغه ها به عنوان فرصتی برای چابکی بیشتر شرکتها و سازمان ها بهره بگیریم تا یاریگر شما در گسترش کسب و کار و مسیر پیشرفت تان باشیم.

ادامه مطلب

کمپ های تخصصی آموزش مهندسی شبکه کامپیوتر سیتریکس  citrix میل سرور لینک اسکایپ بزینس مایکروسافت vmware lync مجازی سازی

آموزش مهندسی  شبکه

موسسه آموزش های تخصصی مهندسی شبکه گروه، با فراهم کردن فضای علمی مجهز و امکانات مناسب عملی و کاربردی، خدمات آموزشیپ تجربی مطلوبی را به مشتریان و داوطلبان آزاد ارائه می‌کنیم. اساتید آموزشی گروه از تجربه و تخصص بسیار ارزشمندی که در طی سالیان گذشته در زمینه نصب و راه اندازی محصولات و راهکارهای مختلف در سایت های مختلف مشتریان به دست آورده اند، برخوردار می باشند و این نگاه کاملا عملی به مبحث آموزش وجه تمایز کیفیت آموزش و دوره های مختلف آموزشی در این موسسه می باشد.

ادامه مطلب

راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت Skype For Business Server

ارتباطات یکپارچه مایکروسافت

مایکروسافت لینک سرور Lync Server که امروزه با نام جدید اسکایپ بزینس سرور مشهور است، یک نرم افزار یکپارچه سازی ارتباطات است که این روزها با توجه به نیازهای اکثر سازمان ها برای تشکیل جلسات و کنفرانس های تصویری دو یا چند نفره به صورت آنلاین بین مدیران و افراد با کمترین هزینه، ابزاری مفید و بسیار کاربردی به شمار می آید. شما می توانید امکان یک گفتگوی چند نفره با استفاده از تلفن و یا ویدئو را ایجاد کنید، از قابلیت پیام رسانی فوری استفاده کنید، کنفراس خود را مدیریت کنید، فایل به اشتراک بگذارید.

ادامه مطلب

راه اندازی پرتال مشتریان و سامانه جامع پشتیبانی از راه دور مشتریان با استفاده از نرم افزارهای قدرتمند Remote Support

پرتال پشتیبانی آنلاین شبکه

در راستای پشتیبانی سریع تر و موثرتر مشتریان محترم شرکت مهندسی شبکه پال نت و با توجه به گستردگی جغرافیایی مشتریان در سرتاسر کشور، واحد پشتیبانی فنی گروه پال نت، اقدام به راه اندازی پرتال مشتریان و سامانه جامع پشتیبانی از راه دور مشتریان با استفاده از نرم افزارهای قدرتمند Remote Support نموده است. همه مشتریان گرامی شرکت مهندسی شبکه پال نت که راهکارهای مختلف این گروه فنی مهندسی را برگزیده اند می توانند از امکانات پرتال مشتریان گروه استفاده نمایند.

ادامه مطلب

مشتریان شرکت مهندسی شبکه

تماس با شرکت

 تهران، مطهری، میرعماد، کوچه دهم، پلاک 14 واحد 2 
تلفن تماس: 88173317 021
ارتباط زنده اینترنتی 24 ساعته از طریق تلگرام با کارشناسان پشتیبانی مهندسی شبکه پال نت کانال تلگرام PalnetGroup@
پشتیبانی شبکه و ارتباط برخط و آنلاین از طریق واتس اپ WhatsApp با شماره موبایل ارتباط با واتس اپ
WhatsApp
گفتگوی آنلاین از طریق واتس اپ با کارشناسان گروه برای ارسال  پیشنهادات و  مستندات و حتی ارتباط در مواقع ضروری

JoomShaper