بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت

عیب یابی و رفع مشکلات

ارائه طرح جامع بهینه سازی و ارتقا زیرساخت شبکه های کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک سازمانی

به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه Microsoft Lync

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار سیتریکس

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران و خارج

اجاره رک و فضا (Colocation) در دیتاسنتر پال نت و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

راهکارهای تخصصی شبکه

راهکارهای تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت شبکه، نگهداری و پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری و ارائه خدمات جامع

مشاوره فناوری اطلاعات IT

خدمات مشاوره تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و انفورماتیک IT، تهیه طرح ارزیابی وضعیت فعلی شبکه و سرویس ارائه راهکار شبکه و مستند از وضعیت مطلوب

پشتیبانی و نگهداری شبکه

ارائه خدمات پشتیبانی شبکه، نگهداری زیرساخت و سرورهای کامپیوتری، ارتقاء سرویس ها و سخت افزارهای شبکه، بررسی رفع مشکلات کندی سرعت شبکه

آموزش تخصصی شبکه

موسسه آموزش های تخصصی گروه با فراهم کردن فضای آموزشی مجهز و امکانات مناسب، خدمات آموزشی مطلوبی را به مشتریان و داوطلبان آزاد ارائه می‌کنیم

شرکت گوگل قصد دارد تا تبلیغات را در مرورگر کروم خود مسدود کند و از ماه فوریه به بعد از ورود انواع آگهی های تبلیغاتی در بروزر Google Chrome جلوگیری نماید.

تلاش گوگل برای مسدود کردن آگهی ها در مرورگر Chrome

چندی پیش شرکت گوگل اعلام کرد که در 15 فوریه، تبلیغات را در مرورگر کروم خود مسدود خواهد کرد. وب سایت هایی که می خواهند از Chrome hammer جلوگیری کنند، می توانند چند دسته گسترده ای از آگهی های آنلاین را بفروشند یا به یک کنسرسیوم از تبلیغ کنندگان، انجمن های تبلیغاتی و شرکت های فناوری، از جمله گوگل، مایکروسافت و فیس بوک، به عنوان گواهی بپردازد.

Stop-Ads-Chrome مسدود کردن تبلیغات در مرورگر گوگل کروم

زمانبندی حذف تبلیغات در بروزر گوگل کروم

گوگل در وبسایت خود با اشاره به ائتلافی به نام CBA گروهی که وعده تبلیغات بهتر را داده است، در روز 15 فوریه، با دستورالعمل های ائتلاف، تمام آگهی ها را از سایت هایی که دارای وضعیت ناقص هستند، حذف خواهد کرد برای این منظور وب سایت ها را چک کرده و آزار دهنده ترین تبلیغات را مسدود می کنند.

جدول زمانبندی مسدود کردن تبلیغات در مرورگر کروم همان چیزی است که گوگل طی شش ماه پیش اعلام کرده است، زمانی که تأیید کرد که این اقدام بحث برانگیز در اوایل سال 2018 آغاز خواهد شد. در اواسط ماه فوریه، اکثر کاربران Chrome 64 را اجرا خواهند کرد که در آن هفته منتشر خواهد شد. نسخه فعلی، مرورگر Chrome 63 می باشد.

از ورود چه تبلیغاتی به گوگل کروم جلوگیری می شود؟

در ورژن دسکتاپ مرورگر Chrome، گوگل چهار نوع تبلیغات (از شش مورد در نظر گرفته) را مسدود خواهد کرد، در حالی که در نسخه های تلفن همراه iOS و Android مرورگر کروم هشت نوع تبلیغات را (از 12 مورد دقیق) مسدود خواهد کرد. این دسته بندی ها توسط CBA و پنل مصرف کننده آن شناخته شده اند.

سه کلاس تبلیغاتی وجود دارد که شامل "پنجره های بازشو" است که آنهایی هستند که به طور خودکار ویدیو و صدا را پخش می کنند. آگهی های "حقیقی" هستند که همراه با یک ساعت شمارش معکوس می آیند. آگهی هایی هستند که "تبلیغات چسبنده بزرگ" نامیده می شوند که بیش از 30٪ صفحه نمایش را پر می کنند و در همان محل نیز باقی می مانند و اصلا مهم نیست که کاربر تا چه اندازه خشمگین است.

علاقمندان می توانند برای مطالعه سایر مقالات و مطالب مرتبط با تکنولوژی های جدید در انواع مرورگرها به کانال تلگرام مهندسی شبکه پال نت مراجعه نمایند.

تماس با ما

 تهران - مطهری - میرعماد          کوچه دهم - پلاک 14 - واحد 9 
کد پستی 1587813633
کانال تلگرام PalnetGroup@

تلفن:  88173317 021
فکس: 89773396 021

JoomShaper