بهینه سازی زیرساخت شبکه و IT

عیب یابی و رفع مشکلات شبکه کامپیوتری

ارائه طرح جامع بهینه سازی زیرساخت IT و سیستم های شبکه کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک درون سازمانی

ارائه میل سرور به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

نرم افزار دورکاری و مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار نرم افزاری دورکاری

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

میزبانی سرویس و ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران

اجاره سرور و فضای رک (کولوکیشن) در دیتاسنتر گروه و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فایروال شبکه

تامین امنیت زیرساخت شبکه

ارائه کامل ترین و امن ترین فایروال تحت شبکه دنیا با لایسنس رایگان مادام العمر

ادامه مطلب

مشاوره فناوری اطلاعات

خدمات مشاوره تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و انفورماتیک IT، تهیه طرح ارزیابی وضعیت فعلی شبکه و سرویس ارائه راهکار شبکه و مستند از وضعیت مطلوب

راهکارهای تخصصی شبکه

راهکارهای تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت شبکه، نگهداری و پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری و ارائه خدمات جامع

پشتیبانی و نگهداری شبکه

ارائه خدمات پشتیبانی شبکه، نگهداری زیرساخت و سرورهای کامپیوتری، ارتقاء سرویس ها و سخت افزارهای شبکه، بررسی رفع مشکلات کندی سرعت شبکه

آموزش تخصصی شبکه

موسسه آموزش های تخصصی گروه با فراهم کردن فضای آموزشی مجهز و امکانات مناسب، خدمات آموزشی مطلوبی را به مشتریان و داوطلبان آزاد ارائه می‌کنیم

دموی آنلاین آموزش و بررسی

امکانات و ویژگی های دستگاه های فکس سخت افزاری و تحت شبکه

 خانه فکس که یکی از دپارتمان های تخصصی مهندسی شبکه پال نت می باشد با فراهم نمودن زیرساخت تست و دمو فکس سروهای تحت شبکه و نسل جدید امکان ارائه این خدمات را به صورت کاملا عملی و از راه دور فراهم نموده است. آن دسته از عزیزانی که می خواهند از سیستم فکس سنتی به سمت راهکارهای فکس نوین و تحت شبکه مهاجرت کنند، می توانند پیش از تغییر ساختار و سیستم دریافت و ارسال Fax، امکانات و قابلیت های این دستگاه ها را مورد تست و بررسی قرار دهند تا مناسب ترین دستگاه به بهینه ترین منابع را جهت استفاده در زیرساخت شبکه مجموعه خودشان تهیه نمایند.

این دستگاه های فکس شبکه ای دارای امکانات و مزایای جدید و فراوانی هستند که سیستم های Fax سنتی از این امکانات محروم می باشند. ارسال و دریافت ایمیل از طریق ایمیل سازمان و ارسال فکس از دستگاه موبایل Mobile Fax و Internet Faxing فکس اینترنتی و تحت وب و اتصال فکس سرور به سیستم های اتوماسیون اداری و مالی و سایر برنامه های موجود سازمان از طریق وب سرویس دستگاه فکس Fax Server Web Service و آرشیو دیجیتال فکس های دریافتی و ارسالی ... از فواید دارابودن این مدل و روش از سیستم فکس است.

سرور فکس (Fax Server),  فکس سرور,  نرم افزار فکس سرور,  ارسال و دریافت فکس, server fax, network fax, فکس تحت شبکه | cofax | کو فکس

دستگاه فکس سرور CoFax دارای سرویسی با نام Email2Fax می باشد که می توانید به کمک آن، از تمامی ساختار های مختلف ایمیل از جمله Yahoo، Google، MSN و حتی ایمیل های درون سازمانی از طریق Outlook، از ویژگی ارسال فکس بهره مند شوید.

به فرض شما یک فایل PDF در منزل و یا در سفر دارید و می خواهید به یک شماره ای سریعا فکس نمایید و دسترسی به دستگاه فکس نیز ندارید، ساده ترین روش ممکن این است که از طریق ایمیل این سند را به آدرس ایمیل مربوط به فکس سرور کوفکس از طریق سیستم کامپیوتری یا موبایل یا تبلت ارسال کنید و کافی است فقط در قسمت Subject  آن ایمیل شماره فکس مقصد را به همراه @ وارد نمایید. فکس در کمتر از دو دقیقه ارسال خواهد شد.


دستگاه سخت افزاری فکس CoFax تنها سرور سخت افزاری فکس موجود در بازار ایران است که قابلیت اتصال به سرویس اکتیو دایرکتوری Active Directory سازمان را دارا می باشد.


برای مشاهده کامل کنسول مدیریت دستگاه فکس سرورCofax با شماره تماس های خانه فکس با کارشناسان پشتیبانی گروه تماس حاصل بفرمایید.

 مدت زمان ارائه این دمو توسط کارشناسان راهکار فکس مهندسی شبکه پال نت حدود ربع ساعت به طول خواهد کشید و کارشناسان ما از طریق سامانه پشتیبانی گروه فنی مهندسی پال نت این سرویس را ارائه خواهند داد تا مشتریان گرامی پیش از خرید دستگاه فکس با کلیه جوانب این محصول آشنا شوند.

 در ساعات اداری روز های شنبه تا پنجشنبه میتوانید با شماره تلفن های گروه پال نت تماس گرفته و از کارشناسان واحد پشتیبانی درخواست دمو آنلاین داشته باشید.

 

درباره فکس سرور های تحت شبکه Network Fax Server

کارگاه های آموزش رایگان فکس سرور CoFax

مشاهده مدل های مختلف Fax Server

 دمو فکس | تست فکس سرور | fax server demo | cofax server | سرور کوفکس | فکس تحت شبکه

بهینه سازی و اصلاح زیرساخت شبکه

فناوری اطلاعات در روال کسب و کارهای شرکت های کوچک و سازمان های بزرگ روز به روز جای خود را بیشتر باز می کند. استفاده از ابزارهای مرتبط به فناوری اطلاعات آن چنان رشد داشته است که دوام و توسعه هر کسب و کاری بدون این ابزارها تقریبا غیر ممکن است. در این بین، ابزارها و سرویس های شبکه حیاتی ترین نقش را دارند. تجربه نشان داده است که پرسنل سازمانی که از خدمات IT با کیفیت قابل قبول و متناسب با نیازهای خود بهره می برند، می توانند تا 100% کارایی خود را افزایش دهند. در دنیایی که سرعت فرآیندهای کاری لحظه به لحظه ...

ادامه مطلب

 

فکس سرور تحت شبکه

دستگاه فکس سرور Fax Server  جهت مکانيزه کردن عمليات فکس در سازمان مي باشد به گونه اي که کليه دستگاههاي فکس قدیمی و سنتی را از درون سازمان حذف نموده و قابليت فکس را به صورت ديجيتال براي کليه خطوط فراهم مي نمايد، همچنين با ايجاد روند هاي هوشمند و ديتابيسي جهت توليد فکس هاي مورد نياز تماس گيرندگان، سازمان را به سمت کاهش هزينه ها و ارائه سرويس هاي الکترونيکي سوق مي دهد.

ادامه مطلب

کمپ های تخصصی آموزش شبکه

موسسه آموزش های تخصصی گروه، با فراهم کردن فضای آموزشی مجهز و امکانات مناسب، خدمات آموزشی مطلوبی را به مشتریان و داوطلبان آزاد ارائه می‌کنیم. اساتید آموزشی گروه از تجربه و تخصص بسیار ارزشمندی که در طی سالیان گذشته در زمینه نصب و راه اندازی محصولات و راهکارهای مختلف در سایت های مختلف مشتریان گوناگون به دست آورده اند، برخوردار می باشند و این نگاه کاملا عملی به مبحث آموزش وجه تمایز کیفیت آموزش و دوره های مختلف آموزشی در این موسسه می باشد.

ادامه مطلب

ارتباطات یکپارچه Microsoft Lync

مایکروسافت لینک سرور Lync Server  یک نرم افزار یکپارچه سازی ارتباطات است که این روزها با توجه به نیازهای اکثر سازمان ها برای تشکیل جلسات و کنفرانس های دو یا چند نفره به صورت آنلاین و یکپارچه سازی ارتباطات بین افراد با کمترین هزینه، ابزاری مفید و بسیار کاربردی به شمار می آید. شما می توانید امکان یک گفتگوی چند نفره با استفاده از تلفن و یا ویدئو را ایجاد کنید، از قابلیت پیام رسانی فوری استفاده کنید، کنفراس خود را مدیریت کنید، فایل به اشتراک بگذارید

ادامه مطلب

سامانه جامع پشتیبانی آنلاین از راه دور مشتریان گروه پال نت

پرتال پشتیبانی مشتریان گروه

در راستای پشتیبانی سریع تر و موثرتر مشتریان محترم شرکت مهندسی شبکه پال نت و با توجه به گستردگی جغرافیایی مشتریان در سرتاسر کشور، واحد پشتیبانی فنی گروه پال نت، اقدام به راه اندازی پرتال مشتریان و سامانه جامع پشتیبانی از راه دور مشتریان با استفاده از نرم افزارهای قدرتمند Remote Support نموده است. همه مشتریان گرامی شرکت مهندسی شبکه پال نت که راهکارهای مختلف این گروه فنی مهندسی را برگزیده اند می توانند از امکانات پرتال مشتریان گروه استفاده نمایند.

ادامه مطلب

مشتریان شرکت مهندسی شبکه

تماس با شرکت

 تهران، مطهری، میرعماد، کوچه دهم، پلاک 14 واحد 2 
تلفن تماس: 88173317 021
ارتباط زنده اینترنتی 24 ساعته از طریق تلگرام با کارشناسان پشتیبانی مهندسی شبکه پال نت کانال تلگرام PalnetGroup@
پشتیبانی شبکه و ارتباط برخط و آنلاین از طریق واتس اپ WhatsApp با شماره موبایل ارتباط با واتس اپ
WhatsApp
گفتگوی آنلاین از طریق واتس اپ با کارشناسان گروه برای ارسال  پیشنهادات و  مستندات و حتی ارتباط در مواقع ضروری

JoomShaper